Szukaj LEMA w bibliotece!

Szukaj LEMA w bibliotece!

Jednym z patronów 2021 roku Sejm ustanowił Stanisława Lema – „najwybitniejszego przedstawiciela polskiej fantastyki i je...

Karta Dobrego Ucznia

Karta Dobrego Ucznia

Uczniowie, którym przyznano Kartę Dobrego Ucznia na II okres roku 2020/2021 będą mogli w miesiącach od czerwca do sierpn...

Biegane Dyktando w klasie 3a

Biegane Dyktando w klasie 3a

W dniu 5 maja 2021 roku uczniowie z klasy 3a pod opieką pani Anny Gorzkiewicz przekonali się, że nauka nie musi być nudn...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

II PÓŁROCZE

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Nazwa zajęć

Nazwisko i imię nauczyciela

Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Tutoring dla uczniów klasy 6a

Fiechowska Ewa

14.35-15.20

zajęcia zdalne

Koło plastyczne / koło matematyczne dla uczniów klasy 1a

Trzepacz Danuta

11.00-11.45 s. 13

co 2 tygodnie

zajęcia stacjonarne

Koło plastyczne / koło polonistyczne dla uczniów klasy 3a

Gorzkiewicz Anna

11.00-11.45 s. 3

co 2 tygodnie

zajęcia stacjonarne

Koło dziennikarskie dla uczniów klas VI-VIII

Kowalewska Agnieszka

14.30-15.15

zajęcia zdalne

Koło polonistyczne dla uczniów klasy 8a

Majewska Ewelina

8.55-9.40 co 2 tygodnie

zajęcia zdalne

Koło matematyczne dla uczniów klasy 8a

Majewski Jarosław

8.55-9.40 co 2 tygodnie

zajęcia zdalne

WTOREK

Koło plastyczne dla uczniów klasy 1b

Pszczoła Ewa

10.05-10.50 s. 12

zajęcia stacjonarne

Zajęcia z programowania dla uczniów klasy 4b

Łańduch Mateusz

12.45-13.30

zajęcia zdalne

ŚRODA

Koło polonistyczne dla uczniów klasy 5a

Fiechowska Ewa

12.45-13.30

zajęcia zdalne

Koło plastyczne / koło matematyczne dla uczniów klasy 1c

Gremblewska Justyna

10.05-10.50 s. 14

co 2 tygodnie

zajęcia stacjonarne

Koło językowe dla uczniów klasy 6b

Ignaczak Iwona

8.00-8.45

zajęcia zdalne

Koło polonistyczne dla uczniów klasy 8b

Majewska Ewelina

9.50-10.35 co 2 tygodnie

zajęcia zdalne

Koło matematyczne dla uczniów klasy 8b

Majewski Jarosław

9.50-10.35 co 2 tygodnie

zajęcia zdalne

CZWARTEK

Zajęcia z programowania dla uczniów klas II

Łańduch Mateusz

10.05-10.50 s. 2

zajęcia stacjonarne

Zajęcia z programowania dla uczniów klasy 4c

Łańduch Mateusz

8.55-9.40

zajęcia zdalne

Zajęcia z programowania dla uczniów klasy 4a

Łańduch Mateusz

12.45-13.30

zajęcia zdalne

Koło matematyczne dla uczniów klasy 3b

Biel Klaudia

11.00-11.45 s. 5

zajęcia stacjonarne

PIĄTEK

Koło teatralne dla uczniów klas II

Grudziński Paweł

11.00-11.45 salka korekcyjna

zajęcia stacjonarne

Zajęcia z programowania dla uczniów klas I

Łańduch Mateusz

10.05-10.50 s. 2

zajęcia stacjonarne

Zajęcia z programowania dla uczniów klas III

Łańduch Mateusz

14.50-15.35 s. 2

zajęcia stacjonarne

Koło dziennikarskie dla uczniów klasy 6b

Majewska Ewelina

13.40-14.25

 zajęcia zdalne

      

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3