Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W czwartek, 1 czerwca 2023 roku, odbył się w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka. Rada Rodziców i pani Dyrektor z...

Spotkanie z przyszłymi uczniami

Spotkanie z przyszłymi uczniami

W środę, 31 maja 2023 roku, szkołę odwiedzili rodzice dzieci zapisanych do klasy pierwszej w roku 2023/2024. Oprócz spot...

Świetlicowy ogródek

Świetlicowy ogródek

Wychowankowie świetlicy nr 1 z Klubu Małego Ekologa wraz z panią Michaliną Marciniak wzięli udział w akcji edukacyjnej „...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

DSC06763 1W dniach 25 – 26 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbyły się prezentacje szkolnych projektów edukacyjnych. Uczniowie klas drugich gimnazjum już na początku roku szkolnego wybrali interesującą dla siebie tematykę projektów obejmującą bardzo szeroki obszar wiedzy. Można było podjąć działania z zakresu wiedzy humanistycznej, społecznej, historycznej, ale również biologii, matematyki...

dsc06830 1Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w dniu 29 czerwca br. nastąpiło długo oczekiwane zakończenie roku szkolnego. Uroczystość ta jest zawsze okazją do podsumowania osiągnięć uczniów, a także do podziękowania Dyrekcji i pedagogom za trud włożony w naszą edukację i wychowanie.

logo-stypendysci-tZadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało stypendium i jak zostały one wykorzystane, opowiedzenie o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił w życiu stypendysty. Konkurs jest adresowany do byłych i obecnych stypendystów krajowych i zagranicznych.

dsc06598 1Dzień 22 czerwca 2012 roku to w naszej szkole czas igrzysk sportowych! Najmłodsi sportowcy z klas I – III szkoły podstawowej rywalizowali w tym dniu w zawodach przygotowanych specjalnie dla nich przez nauczycieli wychowania fizycznego.

DSC06534 1W dniu 20 czerwca 2012 roku obył się w naszej szkole apel, na którym podsumowano udział uczniów w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz akcjach charytatywnych.

zzz-042-frontW sobotę 23 czerwca br. odbyła się III literacka gra miejska „Kaliszanie piszący – Ludzie pióra w prasie kaliskiej XIX w.", która stanowiła kontynuację rozpoczętego dwa lata temu cyklu gier miejskich dotyczących pisarzy związanych z naszym miastem. Uczniowie naszej szkoły współuczestniczyli w przygotowaniu każdej z gier.

DSCF2058W dniu 14 czerwca 2012r. w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbył się VI Miejski Festiwal Filmów Obcojęzycznych organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza – Pana Janusza Pęcherza.

1Dnia 14 czerwca br. w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza odbyło się podsumowanie konkursu historycznego „Ad fontes! Odkrywamy tajemnice Kalisza i regionu kaliskiego", którego organizatorem było Archiwum Państwowe w Kaliszu, a współorganizatorem Urząd Miejski w oraz Starostwo Powiatowe.

DSC0102715 czerwca br. uczniowie klasy 1b szkoły podstawowej wybrali się do Parku Miejskiego w Kaliszu, by odbyć rejs po rzece Prośnie stylizowaną łodzią św. Wojciecha. Przed wejściem na łódź najpierw odbył się spacer po pięknym, kaliskim parku.

dsc06518W środę, 6 czerwca 2012 r., w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie Pawła Kuszczyńskiego, poznańskiego poety i krytyka literackiego, który przez kilka lat był związany z Kaliszem, gdyż to tutaj uczęszczał do liceum pedagogicznego.Poeta spotkał się z uczniami klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum.

ap1 bal-12Tymi słowami rozpoczął się bal gimnazjalny, który 6 czerwca w Restauracji Aljo przygotowali rodzice uczniów klas trzecich przy współudziale Pani dyrektor, Beaty Prus oraz wychowawców. Trzecioklasiści w pięknych strojach uroczyście wkroczyli na parkiet w rytm tańca, do którego przygotowali ich: Pani Ewa Szyszka i Pan Krzysztof Szymański.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3