Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu ważna jest rodzina, a w niej szczególnie istotną rolę odgrywają Dziadkowie, dlateg...

 „Zimowe dekoracje” w 3D

 „Zimowe dekoracje” w 3D

Uczniowie klasy 7b Antoni i Cezary Krzywańscy przedstawili wychowankom świetlicy nr 2  prezentację multimedialną na...

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Pluszowy miś to zabawka z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelt...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

HARMONOGRAM GODZIN PRACY NAUCZYCIELI 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10   

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 I OKRES

 

PONIEDZIAŁEK

 WTOREK

 ŚRODA

 CZWARTEK

 PIĄTEK

PRUS Beata

Dyrektor

8.30 - 16.30

8.30 - 16.30

8.30 - 16.30

8.30 - 16.30

8.30 - 16.30

Mocna Magdalena

Wicedyrektor

7.30 - 15.30

7.30 - 15.30

7.30 - 15.30

7.30 - 15.30

7.30 - 15.30

ANTCZAK

Katarzyna

10.45 - 14.25

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

8.00 - 15.20

 12.30 - 17.00

8.00 - 13.30

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

6.30 - 11.30

BACZYŃSKI Krzysztof  (basen)

12.45 - 15.00

OSRIR

8.15 - 12.00

OSRIR

8.15 - 12.00

OSRIR

11.00 - 14.45

AQUAPARK

8.00 - 11.00

AQUAPARK

BIAŁEK – FICNER

Marta

11.30 - 17.00

7.30 - 12.30

9.00 - 13.30

9.30 - 15.30

12.00 - 17.00

BORKOWSKA 

Elżbieta

8.00 - 12.30

8.00 - 10.35

8.00 - 13.30

8.00 - 14.25

10.45 - 11.30

CIEŚLAK

Monika

8.00 - 10.35

12.45 - 14.25

-

8.00 - 11.30

8.00 - 8.45

CZAJCZYŃSKA

Dina

11.45 - 13.30

-

12.45 - 14.25

-

-

FIECHOWSKA

Ewa

8.00 - 8.45
/co 2 tyg./

8.55 - 9.40

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

9.50 - 14.25

10.45 - 15.20

8.00 - 13.30

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

8.00 - 11.30

FORNALSKA

Małgorzata

-

8.00 - 10.35

-

8.00 - 10.35

-

GŁOWACKI Maciej

pedagog

10.45 - 12.30

11.30 - 15.20

15.30 - 16.15
/co 2 tyg./

8.55 - 14.00

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

10.45 - 15.20

8.00 - 13.00

GORZKIEWICZ

Anna

8.00 - 13.30

9.50 - 10.35
/co 2 tyg./

10.45 - 14.25

8.00 - 12.30

10.45 - 14.25

8.00 - 10.35

GOŚCINIAK

Beata

9.50 - 14.25

10.45 – 16.15

11.45 - 13.30

9.50 - 14.25

10.45 - 14.25

GRACZYK-RYKOWSKA

Iwona- logopeda

10.30 - 13.30

8.00 - 10.00

8.00 - 9.30

11.00 - 13.00

12.00 - 14.30

GÓRSKA

Aleksandra

8.00 - 10.35

9.50 - 14.25

8.00 - 10.35

11.45 - 14.25

8.00 - 14.25

GRAMZA

Maciej

8.00 - 10.35

-

-

-

8.00 - 10.35

GREMBLEWSKA

Justyna

8.00 - 12.30

9.50 - 14.25

8.00 - 12.30

9.50 - 15.20

8.00 - 12.30

GRUDZIŃSKI

Paweł

9.50 - 14.25

15.30 - 16.15
/co 2 tyg./

8.00 - 12.30

8.55 - 13.30

10.45 - 13.30

8.55 - 12.30

IGNACZAK

Iwona

8.00 - 15.20

8.00 - 15.20

8.00 - 10.35

8.55 - 10.35

8.00 - 14.25

JAKUBOWSKA

Alicja

9.50 - 10.35
/co 2 tyg./

10.45 - 14.25

8.55 - 10-35

11.45 - 15.20

8.55 - 12.30

9.50 - 13.30

JANISZEWSKA

Wioletta

8.00 - 13.30

10.45 - 14.25

10.45 - 14.25

8.00 - 12.30

11.45 - 14.25

KLECZEWSKA

Dorota

10.45 - 15.20

8.00 - 12.30

10.45 - 13.30

8.00 - 12.30

10.45 - 13.30

KLOŃSKA

Klaudia

10.45 - 14.25

8.55 - 12.30

9.50 - 14.25

8.00 - 11.30

11.45 - 12.30
/co 2 tyg./

10.45 - 14.25

KOWALEWSKA Agnieszka

7.30 - 13.30

7.30 - 13.30

7.30 - 13.30

7.30 - 13.30

7.30 - 13.30

KOZICA

Agnieszka

9.50 - 13.30

11.45 - 15.20

8.00 - 11.30

8.00 - 13.30

8.00 - 13.30

LEŚNIEWICZ

Małgorzata

9.50 - 15.20

8.00 - 12.30

12.45 - 13.30
/co 2 tyg./

9.50 - 14.25

8.00 - 10.35

9.50 - 14.25

LEWANDOWSKI

Robert

8.00 - 11.30

9.50 - 12.30

-

-

-

ŁAŃDUCH

Mateusz

8.00 - 14.25

8.00 - 9.40

15.30 - 16.30

8.55 - 13.30

10.45 - 14.25
15.30 - 16.30

9.50 - 13.30

MAJEWSKA

Ewelina

8.00 - 11.30

8.00 - 8.45
/co 2 tyg./

8.55 - 11.30

12.45 - 16.15
/co 2 tyg./

8.00 - 9.40

8.00 - 13.30

14.35 - 15.20
/co 2 tyg./

8.00 - 10.35

MAJEWSKI

Jarosław

8.00 - 11.30

8.00 - 11.30

13.40 - 14.25
/raz w miesiącu/

8.00 - 11.30

8.00 - 11.30

8.00 - 11.30

MARCINIAK

Michalina

6.30 - 9.00

10.30 - 17.00

10.30 - 17.00

11.30 - 17.00

12.00 - 17.00

MATYSIAK WOJEWODA Mirosława

8.55 - 10.35

8.00 - 13.30

8.55 - 15.20

8.00 - 10.35

8.55 - 11.30

MOLCZYK –MAGDAŃSKA Magdalena

         12.45 - 14.25

8.00 - 12.30

8.00 - 11.30

8.00 - 12.30

10.45 - 13.30

NASKRĘCKA

Agnieszka

8.55 - 12.30

8.00 - 12.30

8.00 - 12.30

8.00 - 12.30

8.55 - 13.30

OZIMEK

Ilona

8.00 - 11.30

11.45 - 14.25

8.00 - 11.30

11.40 - 12.25
/co 2 tyg./

10.45 - 13.30

8.00 - 12.30

PAPIERSKA

Urszula

12.30 - 15.30

8.00 - 15.30

8.00 - 15.30

8.00 - 15.30

12.30 - 15.30

PASTERNAK

Patrycja

-

8.55 - 13.30

-

-

-

PRĘTCZYŃSKA

Karolina

6.30 - 12.30

8.00 - 15.00

6.30 - 10.35

9.50 - 13.30

8.55 - 12.30

PSZCZOŁA

Ewa

8.55 - 9.40
/co 2 tyg./

9.50-13.30

13.40 - 14.25
/co 2 tyg./

8.00 - 12.30

12.45 - 15.20

8.00 - 10.35

10.45 - 14.25

REKTOR

Wojciech

8.00 - 15.20

13.00 - 17.00

6.30 - 15.20

6.30 - 10.30

6.30 - 12.30

RÓŻAŃSKI

Mateusz

8.00 - 10.35

8.00 - 15.00

8.00 - 9.40

8.55 - 14.25

10.45 - 14.25

STODULSKA

Dagmara

12.00 - 17.00

6.30 - 10.30

7.30 - 14.30

11.30 - 17.00

8.00 - 13.30

SUCHECKA

Karolina - psycholog

8.00 - 13.30

13.40 - 15.20
/co 2 tyg./

8.00 - 13.00

8.00-13.00

8.00 - 11.30

8.00 - 11.00

SYMANOWICZ

Edmund

8.00 - 15.20

8.55 - 15.20

8.00 - 10.35

10.45 - 11.30

8.00 - 14.25

SZYSZKA

Ewa

12.45 - 14.25

8.55 - 14.25

8.00 - 14.25

9.50 - 14.25

8.00 - 9.40

TRZEPACZ

Danuta

8.00 - 12.30

12.45 - 15.20

9.50 - 13.30

9.50 - 13.30

13.40 - 14.25
/co 2 tyg./

8.00 - 11.30

WASELA

Tomasz

8.00 - 9.40

8.00 - 14.25

10.45 - 14.25

9.50 - 14.25

8.00 - 12.30

WILCZYŃSKI

Karol

8.00 - 14.25

8.00 - 8.45
/co 2 tyg./

8.55 - 10.35

10.45 - 11.30
/co 2 tyg./

8.00 - 12.30

13.40 - 15.20

10.45 - 14.25

WRONA

Ewa

8.00 - 12.30

6.30 - 12.30

8.55 - 10.35

6.30 - 12.30

8.30 - 14.25

ZAWADZKI

Paweł

8.55 - 15.20

8.00 - 10.35

8.00 - 14.25

8.00 - 9.40

8.00 - 13.30

ZIMNA

Anna

11.45 - 15.20

8.00 - 9.40

8.00 - 14.25

11.45 - 14.25

8.00 - 13.30

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3