Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu ważna jest rodzina, a w niej szczególnie istotną rolę odgrywają Dziadkowie, dlateg...

 „Zimowe dekoracje” w 3D

 „Zimowe dekoracje” w 3D

Uczniowie klasy 7b Antoni i Cezary Krzywańscy przedstawili wychowankom świetlicy nr 2  prezentację multimedialną na...

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Pluszowy miś to zabawka z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelt...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2021/2022

I PÓŁROCZE

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne
dla uczniów klasy 1b 
Paweł Grudziński 9:50 - 10:35
s. korekcyjna
Zajęcia rozwijające uzdolnienia - koło polonistyczne
dla uczniów klasy 7b (co dwa tygodnie)
Paweł Grudziński 15:30 - 16:15
s. 31
Zajęcia rozwijające umiejętności językowe - koło języka angielskiego
dla uczniów klasy 7a (co dwa tygodnie)
Katarzyna Antczak 14:35 - 15:20
s.19
Zajęcia rozwijające uzdolnienia - koło polonistyczne
dla uczniów klasy 6a (co dwa tygodnie)
Ewa Fiechowska 8:00 - 8:45
s.10
Zajęcia rozwijające uzdolnienia - koło polonistyczne
dla uczniów klasy 7a (co dwa tygodnie)
Ewa Fiechowska 14:35 - 15:20
s.10
Arytmetyka mentalna
dla uczniów klas I
Anna Gorzkiewicz 8:00 - 8:45
s. 13
Arytmetyka mentalna
dla uczniów klas II
Justyna Gremblewska 8:00 - 8:45
s. 14

WTOREK

Zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne
dla uczniów klas 5
Mateusz Łańduch 15:30 - 16:30
s. 2
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego
dla uczniów klasy 7b (co dwa tygodnie)
Iwona Ignaczak 8:00 - 8:45
s. 17
Tutoring z uczniem klasy 7b (co dwa tygodnie) Iwona Ignaczak 8:00 - 8:45
s. 17

ŚRODA

Zajęcia rozwijające twórcze myślenie - "KREATYWNE LEGO"
dla uczniów klasy 1b 
Klaudia Klońska 9:50 - 10:35
s. 16
Arytmetyka mentalna
dla uczniów klas I
Anna Gorzkiewicz 8:00 - 8:45
s. 13
Arytmetyka mentalna
dla uczniów klas II
Justyna Gremblewska 8:00 - 8:45
s. 14

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne
dla uczniów klasy 5a 
Paweł Grudziński 12.45 - 13.30
s. korekcyjna
Zajęcia rozwijające umiejętności językowe - koło języka angielskiego
dla uczniów klasy 7c (co dwa tygodnie)
Katarzyna Antczak 14:35 - 15:20
s.19
Zajęcia rozwijające uzdolnienia - koło polonistyczne
dla uczniów klasy 7c (co dwa tygodnie)
Ewa Fiechowska 14:35 - 15:20
s.10
Zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne
dla uczniów klas 7 i 8
Mateusz Łańduch 15:30 - 16:30
s. 2

PIĄTEK

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne
dla uczniów klasy 2b 
Grudziński Paweł 9:50 - 10:35
s. korekcyjna
Zajęcia rozwijające twórcze myślenie - "KREATYWNE LEGO"
dla uczniów klasy 1c
Małgorzata Leśniewicz 9:50 - 10:35
s.projekcyjna
Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze - koło turystyczne
dla uczniów klas 4a, 4b, 4c
Tomasz Wasela 2 razy w miesiącu

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3