Zakończenie roku akademickiego 2023/2024

Zakończenie roku akademickiego 2023/2024

W środę, 8 maja 2024 roku odbyły się ostatnie zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego. Młodzi studenci z klasy 5b wraz z panią...

Konkurs „Wiosenne Kwiaty”

Konkurs „Wiosenne Kwiaty”

W poniedziałek, 6 maja 2024 roku, odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wiosenne Kwiaty” zorgan...

Misja: Podatki płacimy, korzyści widzimy

Misja: Podatki płacimy, korzyści widzimy

W ramach programu Finansoaktywni, ogłoszonego przez Ministerstwo Finansów, uczniowie klasy 6c w dniu 23 kwietnia 2024 ro...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2023/2024

I PÓŁROCZE

 

NAUCZYCIEL

Prowadzone zajęcia

Klasy

Termin

Sala

p. Gremblewska Justyna

Arytmetyka mentalna
ABAKUS

I

poniedziałek
8:00 – 8:45

s. 14

czwartek
8:00 – 8:45

p. Stodulska Dagmara

Arytmetyka mentalna
ABAKUS

I

poniedziałek
8:00 – 8:45

s. 12

czwartek
8:00 – 8:45

środa
15:30 - 16:15

p. Gul Olga

Arytmetyka mentalna
ABAKUS

II

wtorek
8:00 – 8:45

s. 11

piątek
8:00 – 8:45

p. Gorzkiewicz Anna

Arytmetyka mentalna
ABAKUS

III

poniedziałek
8:00 – 8:45

s. 13

środa
8:00 – 8:45

p. Trzepacz Danuta

Klub Młodego Odkrywcy

1a

poniedziałek
12:45 – 13:30

s. 11

p. Grudziński Paweł

Koło teatralne

1a

1c

wtorek

9:50 – 10:35

sala korekcyjna

p. Gul Olga

Klub Młodego Odkrywcy

2a

poniedziałek
8:00 – 8:45

s. 11

p. Łańduch Mateusz

Programowanie

4a

wtorek

13:40 – 14:25

s. 2

p. Łańduch Mateusz

Programowanie

4b

środa
8:00 – 8:45

s. 2

p. Łańduch Mateusz

Programowanie

4c

piątek

8:55 – 9:40

s. 2

p. Grudziński Paweł

Koło teatralne

5b

6b

6c

piątek

13:40 – 14:25

sala korekcyjna

p. Symanowicz Edmund

Koło języka niemieckiego

6c

środa

14:35 – 15:20

s. 32

p. Wasela Tomasz

Koło turystyczne

IV – VI

jeden wtorek w miesiącu

(4 godz.)

spotkania w terenie

p. Molczyk-Magdańska Magdalena

Warsztaty artystyczne

VI

poniedziałek

13:40 – 15:00

s. 17a

p. Naskręcka Agnieszka

Koło dziennikarskie

7c

piątek

12:45 – 13:30

s. 10

p. Fiechowska Ewa

Koło polonistyczne

8a

piątek

13:40 – 14:25

s. 10

p. Kozica Agnieszka

Koło matematyczne

8a

piątek
8:00 – 8:45

s. 4

p. Zawadzki Paweł

Koło języka angielskiego

8a

poniedziałek

13:40 – 14:25

s. 20

środa

14:35 – 15:20

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3