Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Prosimy o skompletowanie wyprawki do 6 września. Wszystko, co dzieci przynoszą powinno być podpisane imieniem i naz...

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca 2024 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, w której oprócz uczniów,...

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III w dniu 21 czerwca 2024 roku śpiewająco zakończyli 10 miesięcy nauki. W części artystycznej przedsta...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Uczniowie klas I-III w dniu 21 czerwca 2024 roku śpiewająco zakończyli 10 miesięcy nauki. W części artystycznej przedstawili swoje plany na wakacje oraz zaprezentowali umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.

Pani dyrektor Beata Prus opowiedziała o działaniach, które podejmowano w roku 2023/2024. Wymieniła innowacje pedagogiczne, realizowane programy i projekty, współpracę z uczelniami i instytucjami oraz sukcesy uczniów w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i miejskich. Na koniec realizatorzy programu „Dziecko z Pasją” odebrali z rąk wicedyrektora Delegatury w Kaliszu Kuratorium Oświaty w Poznaniu – pani Anny Piotrowskiej – certyfikaty potwierdzające dwuletnią współpracę z Fundacją Uniwersytet Dzieci oraz podejmowanie działań zmierzających do rozwijania w dzieciach pasji do nauki.

Pożegnano także przechodzącą na emeryturę panią Alicję Jakubowską – nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, która po 42 latach pracy dydaktyczno-wychowawczej, w tym 26 spędzonych w „Dziesiątce”, rozstawała się ze szkołą. Oprócz kwiatów i upominków była też muzyczna dedykacja od uczniów. Pani Alicja nie kryła swojego wzruszenia, podobnie jak uczniowie klasy 2c, której była wychowawczynią.

Życzymy bezpiecznych wakacji oraz wielu udanych przygód!

Bawcie się dobrze!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3