Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Prosimy o skompletowanie wyprawki do 6 września. Wszystko, co dzieci przynoszą powinno być podpisane imieniem i naz...

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca 2024 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, w której oprócz uczniów,...

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III w dniu 21 czerwca 2024 roku śpiewająco zakończyli 10 miesięcy nauki. W części artystycznej przedsta...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

We wtorek, 18 czerwca 2024 roku odbyło się podsumowanie szkolnych i międzyszkolnych konkursów, w których wzięli udział nasi wychowankowie.

Pani Ewelina Majewska nagrodziła laureatów Szkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Ortografii dla klas IV – VI:

  • I miejsce –  Zofia Biernat kl. 6a, Julia Bielecka kl. 6b
  • II miejsce – Filip Woźniak kl. 6b
  • III miejsce – Jagoda Klajber kl. 6b
  • wyróżnienie – Stefan Grzesiak kl. 4c

Pani Ewa Fiechowska wręczyła nagrody zwycięzcom Szkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Ortografii dla klas VII – VIII:

  • I miejsce –  Wiktoria Radajak kl. 8a
  • II miejsce – Zuzanna Olszyna kl. 7b
  • III miejsce – Michał Majman kl. 7b

Pani Agnieszce Kozicy przypadł zaszczyt nagrodzenia uczniów wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, znaleźli się wśród nich:

W kategorii Żaczek (klasy II):

  • Wiktoria Grześ 2a
  • Sebastian Białek 2b

W kategorii Maluch (klasy III i IV):

  • Bartosz Frąckowiak 3a
  • Filip Janowski 4a
  • Stefan Grzesiak 4c
  • Jan Wojciechowski 4b
  • Igor Majas 4a

W kategorii Beniamin (klasy V i VI):

  • Helena Pisula 5b
  • Iga Snuszka 5a
  • Kajetan Goździewicz 5a
  • Julia Musidlak 5b
  • Gabriela Janowska 6b

W kategorii Kadet (klasy VII i VIII):

  • Michał Majman 7b
  • Maciej Niewiadomski 7b
  • Małgorzata Przybyła 7b

Pani Marta Kęsicka wręczyła nagrody podopiecznym pana Macieja Głowackiego, uczestnikom IV Wielkopolskiego Turnieju Geograficznego: Maciejowi Niewiadomskiemu i Michałowi Majmanowi, uczniom klasy 7b, zdobywcom II miejsca.

Nagrody trafiły również do laureatów Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „W roli meteorologa”:

  • I miejsce – Jakub Kazimierczak kl. 4b i Jan Wojciechowski kl. 4b
  • wyróżnienie – Lena Gul kl. 4b, Alicja Miklas kl. 4b oraz Julia Miklas kl. 6b

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3