Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Prosimy o skompletowanie wyprawki do 6 września. Wszystko, co dzieci przynoszą powinno być podpisane imieniem i naz...

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca 2024 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, w której oprócz uczniów,...

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III rozpoczęli wakacje

Uczniowie klas I-III w dniu 21 czerwca 2024 roku śpiewająco zakończyli 10 miesięcy nauki. W części artystycznej przedsta...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W środę, 19 czerwca 2024 roku odbyły się Igrzyska Olimpijskie Edukacji Wczesnoszkolnej, w których wzięli udział uczniowie klas I-III. Nauczyciele wychowania fizycznego – pani Paulina Krampilc, pan Karol Wilczyński oraz pan Tomasz Wasela przygotowali dla nich ciekawe konkurencje sportowe: kto szybciej?, pajęczyna, piłka na ringo, wyścig rydwanów, tor przeszkód, kozłowanie dużej piłki gimnastycznej oraz taneczne zabawy.

Każdej konkurencji towarzyszyły ogromne emocje, zawodnicy starali się wykonać swoje zadanie jak najlepiej, a kibice dzielnie ich w tym wspierali, zapewniają z trybun niesamowity doping. W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła - klasa 3a, II miejsce – klasa 2a, III miejsce – klasa 2c, IV miejsce – klasa 2b, V miejsce – klasa 1c, VI miejsce – klasa 1a, VII miejsce – klasa 1b.

Uczniowie mogli poczuć się jak na prawdziwych zawodach sportowych, bowiem główną wygraną był Puchar Przechodni ufundowany przez Dyrektora, panią Beatę Prus, a każda klasa za zaprezentowanie wysokiego poziomu sprawności fizycznej otrzymała pamiątkowy dyplom.

Serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3