Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej

Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniach 9 i 11 kwietnia 2024 roku uczniowie klas 2a, 2c, 3b, 6a, 6c i 7a uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym udzielani...

Konkurs plastyczny „Żyj zdrowo i kolorowo”

Konkurs plastyczny „Żyj zdrowo i kolorowo”

W czwartek, 11 kwietnia 2024 roku, w ramach Tygodnia Zdrowia podsumowano szkolny konkurs plastyczny „Żyj zdrowo i koloro...

Wyobraźnia w pudełkach

Wyobraźnia w pudełkach

W dniu 9 kwietnia 2024 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu czytelniczo – plastycznego KSIĄŻKA W PUDEŁKU. Zadaniem uc...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniach 18 i 19 marca 2024 roku gościliśmy w naszej szkole dzieci z czterech kaliskich przedszkoli. W poniedziałek odwiedziły nas przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Kids Akademy oraz Niepublicznego Przedszkola Sióstr Felicjanek, natomiast we wtorek przybyły do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola Krasnala Hałabały oraz Niepublicznego Przedszkola Jacka i Agatki.

Gości powitała pani dyrektor Beata Prus, która zaprosiła maluchy do wspólnej zabawy. Na początku było przedstawienie pt. „Rybka” w wykonaniu uczniów klas pierwszych i pana Pawła Grudzińskiego, a następnie doświadczenia i eksperymenty przygotowanych przez opiekunki Klubu Młodego Odkrywcy działającego w naszej szkole – panie: Olgę Gul i Danutę Trzepacz.

Po wspólnym eksperymentowaniu dzieci podzieliły się na grupy i wzięły aktywny udział w warsztatach plastycznych i zabawach ruchowych, malowały na folii, wykonywały kompozycję z barwionej soli, ćwiczyły też swoją sprawność na torze przeszkód. To nie koniec atrakcji, była też podróż wirtualna z okularami VR, gdzie oglądały podwodny świat, przyrodę zmieniającą się w czasie pór roku i pokój Vincenta Van Gogha. Na koniec mogły też rozwiązać interaktywne zadania.

Przedszkolaki opuszczały mury naszej szkoły pełne emocji i pozytywnych wrażeń. Każdy otrzymał od nas słodki upominek i kartkę z życzeniami.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3