Wolontariusze SKC w SALUSIE 

Wolontariusze SKC w SALUSIE 

W dniach 8 i 9 lutego 2024 roku uczniowie klas 6a, 6b, 6c oraz 7b zorganizowali wraz z panią Anną Molką zajęcia dla podo...

Pizza po niemiecku

Pizza po niemiecku

Z okazji Dnia Pizzy uczniowie klas 7 i 8 w dniach od 6 do 9 lutego 2024 roku uczyli się na lekcjach języka niemieckiego...

Dzień Pizzy

Dzień Pizzy

W dniach od 5 do 9 lutego 2024 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pizzy. Na szkolnym korytarzu stanął papierowy ku...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

We wtorek, 17 stycznia 2023 roku, najmłodsi uczniowie z klas I-III zaprosili swoich ukochanych dziadków na szkolne obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. Licznie przybyłych gości serdecznie powitała dyrektor szkoły, pani Beata Prus w towarzystwie uczniów klas trzecich: Kacpra Rzeteckiego, Jakuba Wolarza i Adama Bonikowskiego, którzy prowadzili uroczystość i zapowiadali występy kolegów.

Babciom i Dziadkom złożono serdeczne życzenia, a formą prezentu był program artystyczny przygotowany przez wnuki. Klasa 1a zaprezentowała piosenkę pt. „Czacza dla babci i dziadka” pod kierunkiem wychowawczyni pani Olgi Gul. Klasa 1b wraz z panią Iloną Ozimek zaprezentowała choreografię do piosenki „Uptown Funk”. Klasa 1c przygotowana przez panią Alicję Jakubowską zaśpiewała piosenkę pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Klasa 2a przy wsparciu pani Anny Gorzkiewicz zatańczyła taniec do utworu „Happy”, klasa 2b pod kierunkiem wychowawczyni pani Sylwii Ciesielskiej zaśpiewała piosenkę pt. „Twist dla babci i dziadka”, a klasa 2c wystąpiła z utworem muzycznym „Pytania do babci i dziadka”, który przygotowała z pomocą swojej wychowawczyni pani Małgorzaty Marszał.

Klasa 3a, 3b i 3c pod kierunkiem pań: Danuty Trzepacz, Ewy Pszczoły i Justyny Gremblewskiej zaprezentowały układy taneczne do piosenek „Dom”, „Y.M.C.A.” i „Seniorita”. Niezwykłą atrakcją okazał się zagrany na piłkach utwór „Piraci z Karaibów”, zaprezentowany przez przedstawicieli klas trzecich, oraz układ z szarfami do piosenki „Kolorowy wiatr” w wykonaniu dziewczynek z zespołu „Gwiazdeczki” przygotowanych przez panią Ewę Szyszkę.

Występy wnuków zakończyła wspólna zabawa taneczna oraz karaoke przy znanych i lubianych przebojach. Muzyczne życzenia „Sto lat” w wykonaniu wszystkich dzieci wycisnęły niejedną łzę szczęścia z oczu seniorów. Oprawą muzyczną zajął się pan Wojciech Rektor, natomiast scenografię przygotowała pani Magdalena Molczyk - Magdańska.

Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń. Dziadkowie opuszczali mury naszej szkoły szczęśliwi i dumni ze swoich wnuków.

Do zobaczenia za rok!!!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowmodul prawy caritaspcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Kaliski

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3