Pamięć o Marii Konopnickiej ciągle żywa

Pamięć o Marii Konopnickiej ciągle żywa

W poniedziałek, 11 października 2021 roku, uczniowie klas czwartych uczestniczyli w prelekcji pt. „Rodzinnemu Miastu – p...

Złożenie kwiatów przed pomnikiem M. Konopnick...

Złożenie kwiatów przed pomnikiem M. Konopnickiej

W dniu 8 października 2021 roku, w 111. rocznicę śmierci Marii Konopnickiej, delegacja naszej szkoły w składzie: pani dy...

Ruszyły zajęcia z algorytmiki

Ruszyły zajęcia z algorytmiki

Dzięki współpracy z Politechniką Łódzką od września 2021 roku uczniowie klas piątych naszej szkoły pod kierunkiem pana M...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, że uczniowie pragnący ubiegać się o Kartę Dobrego Ucznia na I okres roku szkolnego 2021/2022 mogą składać wnioski u wychowawcy klasy do dnia 30.09.2021 r.

Program „Karta Dobrego Ucznia” jest adresowany do uczniów kaliskich szkół, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz posiadają bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, a jednocześnie z powodu przekroczenia progu dochodowego nie mogli otrzymać Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II.

Kartę może otrzymać uczeń klas IV-VIII posiadający średnią ocen z II półrocza 2020/2021:
- uczniowie klas IV, V, VI – średnia 5,50

- uczniowie klas VII, VIII – średnia 5,20

Posiadacz „karty” jest uprawniony w miesiącach od października 2021 roku do końca lutego 2022 roku do bezpłatnego korzystania cztery razy w miesiącu (po jednej godzinie) z basenu Aquaparku lub lodowiska. Uczniowie do 13. roku życia, zgodnie z regulaminem pływalni, korzystają z karty w obecności osób dorosłych. Jeden opiekun może wejść na basen z pięcioma osobami.

W związku z nowym Elektronicznym Systemem Obsługi Klienta, od roku szkolnego 2021/2022 uczeń nie otrzyma karnetu w postaci plastikowej karty, tylko będzie miał utworzone konto w systemie Aquapark. Aby móc z niego skorzystać musi okazać się ważną legitymacją szkolną.

 

 Dokumenty do pobrania:

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3