Szukaj LEMA w bibliotece!

Szukaj LEMA w bibliotece!

Jednym z patronów 2021 roku Sejm ustanowił Stanisława Lema – „najwybitniejszego przedstawiciela polskiej fantastyki i je...

Karta Dobrego Ucznia

Karta Dobrego Ucznia

Uczniowie, którym przyznano Kartę Dobrego Ucznia na II okres roku 2020/2021 będą mogli w miesiącach od czerwca do sierpn...

Biegane Dyktando w klasie 3a

Biegane Dyktando w klasie 3a

W dniu 5 maja 2021 roku uczniowie z klasy 3a pod opieką pani Anny Gorzkiewicz przekonali się, że nauka nie musi być nudn...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła bierze udział w programie „Myślę pozytywnie”, którego głównym celem jest kompleksowe wsparcie dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechnianie wiedzy na jego temat. W ramach programu co miesiąc wykonujemy zadania polegające na propagowaniu wśród uczniów empatii, pozytywnego myślenia oraz rozwijaniu kreatywności. 

W ramach zadania certyfikacyjnego Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Weź to, czego potrzebujesz” i poprosił uczniów wszystkich klas, aby zastanowili się, czego najbardziej mogą potrzebować osoby w ich wieku. Swoje pomysły należało zaprezentować w postaci plakatu. W dniu 19 kwietnia 2021 roku członkowie samorządu podsumowali wyniki. Do głównych potrzeb, jakie wymienili uczniowie w swoich pracach należały: miłość, przyjaźń, zabawa, odwaga i cierpliwość. Plakaty zostały zaadresowane zarówno do nauczycieli jak i uczniów po to, aby zachęcić innych do zastanowienia się, czego w danej chwili najbardziej potrzebują. Wszyscy wykazali się niesamowitą kreatywnością i rozwagą.

Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pokazanie, że potrzeby
są bardzo ważną rzeczą w naszym życiu!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3