Wizyta Shanki i Furkana

Wizyta Shanki i Furkana

W dniach od 7 do 18 października 2019 roku w ramach międzynarodowego programu AIESEC Global Volounteer gościliśmy w nasz...

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

W dniu 16 października 2019 roku uczniowie klasy 5b pod opieką wychowawcy, pani Iwony Ignaczak, uczestniczyli w 2-godzin...

Bicie rekordu w resuscytacji

Bicie rekordu w resuscytacji

W środę, 16 października 2019 roku, po raz kolejny przystąpiliśmy do próby bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – odd...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

  Aleksander Dominikowski

SYLWIA BANASIEWICZ

  • I miejsce w konkursie poetyckim „Pod skrzydłami Amora” organizowanym przez II LO
    im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu

opiekun: mgr Ewelina Majewska


 

Aleksander Dominikowski

MAJA STREJCZEK

  • wyróżnienie w konkursie poetyckim „Pod skrzydłami Amora” organizowanym przez II LO
    im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu

opiekun: mgr Ewelina Majewska


 

 alicja cicha

ALICJA CICHA

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

Bartosz Strzyz

BARTOSZ STRZYŻ

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

Antonina Bryja

ANTONINA BRYJA

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

Jakub Czajkowski

JAKUB CZAJKOWSKI

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: mgr Małgorzata Brzeziańska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie
  • udział w etapie rejonowym Olimpiady Matematycznej Juniorów

opiekun: mgr Beata Gościniak

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: mgr Maciej Gramza


 

Michal Piechota

MICHAŁ PIECHOTA

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie
  • I miejsce w XVIII Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • udział w etapie rejonowym Olimpiady Matematycznej Juniorów

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 


 

Aleksander Dominikowski

Aleksander Dominikowski

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: mgr Małgorzata Brzeziańska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


 

Maria Krolak

Maria Królak

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: mgr Maciej Gramza

 


Aleks Pietrzak

Aleks Pietrzak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: mgr Małgorzata Nowicka


Michal Klatkowski

Michał Klatkowski

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


Dawid Borowiak

Dawid Borowiak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


 Kamil Janiak

Kamil Janiak

  • I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej

opiekun: mgr Wioletta Janiszewska


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 


Tymoteusz Ostrowski 1

Tymoteusz Ostrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


 Jakub Czajkowski 1

Jakub Czajkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


Urszula Jedrzejak 1

Urszula Jędrzejak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
  • finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Maria Zurawska 1

Maria Żurawska

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


 Krzysztof Wozniak 1

Krzysztof Woźniak

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


Milena Skowronska 1

Milena Skowrońska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka

  • finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Jan Tyc 1

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • III miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


Mateusz Krajewski 1

Mateusz Krajewski

  • laureat XII Olimpiady Matematycznej Juniorów
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik
  • I miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


nikola sosnicka

Nikola Sośnicka

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz

 


bartosz pasternak

Bartosz Pasternak

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz

 


 Dawid Borowiak

Dawid Borowiak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

   opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


Klatkowski Michal

Michał Klatkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

   opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


natasza jarecka

Natasza Jarecka

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Iwona Ignaczak

ROK SZKOLNY 2015/2016 

 


Maria zurawska m

Maria Żurawska

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


 Michal Piotrowski

Michał Piotrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


 Maksymilian Lasek

Maksymilian Lasek

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


 Klatkowski Michal

Michał Klatkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


 

 Maja Symanowicz

Maja Symanowicz

  • Konkurs Literacki „Chrzest Polski oczami naszej wyobraźni" – II miejsce

opiekun: mgr Ewelina Majewska

 


 kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: mgr Małgorzata Brzeziańska

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • I miejsce w XV Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

opiekun: mgr Beata Gościniak

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


 Krajewski Mateusz

Mateusz Krajewski

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


 Tyc Jan

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Grabowska Magdalena

Magdalena Grabowska

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Zdjecie Jakub Czajkowski

Jakub Czajkowski

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Mistrz Matematyki V Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


Zdjecie Michal Piechota

Michał Piechota

  •  II Wicemistrz Matematyki V Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 


 anna wojewoda m

Anna Wojewoda

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: Wioletta Janiszewska

 


ola raszewska

Aleksandra Raszewska

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Opiekun: Paweł Sobczak

 


kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Opiekun: Paweł Sobczak

  • Awans do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

opiekun: Beata Gościniak

  • II miejsce w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015

opiekun: Paweł Sobczak

 


 alicja-niewiadomska-m

Alicja Niewiadomska

  • III miejsce w XIV Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

Opiekun: Jarosław Majewski

 


 julianna przybyl m

Julianna Przybył

  • Mistrz Matematyki IV Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: Ewa Przybyła

  • III miejsce w konkursie języka angielskiego dla klas VI szkół podstawowych

opiekun: Marta Chojnacka- Zimny

 


weronika hudak m

Weronika Hudak

  • II miejsce w konkursie języka angielskiego dla klas VI szkół podstawowych

opiekun: Marta Chojnacka- Zimny

ROK SZKOLNY 2013/2014


 o bartosik

Aleksandra Bartosik

  •  I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Konstytucji 3 Maja

 Opiekun: Ewelina Majewska

 


 g tomaszewska

Gabriela Tomaszewska

  • II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Konstytucji 3 Maja

Opiekun: Ewelina Majewska

 


jan tyc

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Mistrz Matematyki III Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


milena skowronska

Milena Skowrońska

  • wyróżnienie w III Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


michal wawrzyniak

Michał Wawrzyniak

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznymopiekun: dr Paweł Sobczak

 


kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


michal piotrowski

Michał Piotrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


julianna przybyl

Julianna Przybył

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR  - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Ewa Przybyła

 


michal piechota

Michał Piechota

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)opiekun: mgr Ewa Przybyła

ROK SZKOLNY 2012/2013

 


jan tyc

Jan Tyc

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


weronika-przybyl 1

Weronika Przybył

  • II miejsce w Konkursie leksykalno-gramatycznym English Can Be Fun

opiekun: mgr Karolina Prętczyńska

 


owczarek-dominik 1

Dominik Owczarek

  • I miejsce w Konkursie leksykalno-gramatycznym English Can Be Fun

opiekun: mgr Iwona Ignaczak

 


Bak 1

Aleksandra Bąk

  • I miejsce w XIII Konkursie dla szkół z Kalisza i powiatu kaliskiego „Z Ortografią za Pan Brat"

opiekun: mgr Jakub Pokojowczyk

 


magdalena-zimna

Magdalena Zimna

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: Wioletta Janiszewska

 


magda grabowska

Magdalena Grabowska

  • II Wicemistrz II Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: Ewa Przybyła

 


 kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  dla uczniów szkół podstawowych
  • Mistrz Matematyki II Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: Ewa Przybyła

  • II miejsce w konkursie „Historia Legionów Piłsudskiego"

opiekun mgr Małgorzata Nowicka

 


ROK SZKOLNY 2011/2012

 


michal korycki

Michał Korycki

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • uczestnik II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjum
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


mateusz-banasiewicz-1

Mateusz Banasiewicz

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


daniel ceron 

Daniel Ceroń

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


 alicja niewiadomska 

Alicja Niewiadomska

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych

opiekun: mgr Arleta Heresztyn

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Szkół Podstawowych

opiekun: mgr Małgorzata Dorota Nowicka

 


kacper-kowalski 1

Kacper Kowalski

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)
  • I wicemistrz I Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Ewa Przybyła

 


 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 


 nina_barankiewicz

Nina Barankiewicz

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun mgr Małgorzata Opalska

 


mateusz-banasiewicz-1

Mateusz Banasiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

opiekun mgr Maciej Głowacki

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


mateusz_makosza

Mateusz Mąkosza

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Małgorzata Nowicka

 


michal-walczynski_1

Michał Walczyński

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

III miejsce w Matematycznym Konkursie III LO w Kaliszu

opiekun mgr Beata Gościniak

 


konrad-zdun_1

Konrad Zdun

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun mgr Agnieszka Kozica

 


anna-wojewoda

Anna Wojewoda

laureatka XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


m-zimna

Magdalena Zimna

laureatka etapu powiatowego XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


sylwia-lyskawka_1 

Sylwia Łyskawka

finalistka Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów 2011
laureatka w konkursie zespołowym
opiekun mgr Arleta Heresztyn 

 


kacper-kowalski_1

Kacper Kowalski

laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

opiekun: mgr Maria Boroń

 


michal_korycki

Korycki Michał

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


tyc-j

Jan Tyc

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Ewa Pszczoła


julianna-przybyl

Julianna Przybył

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Justyna Gremblewska 

 


cezary-wytwer

Cezary Wytwer

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Justyna Filipowicz


malgorzata_pisula

Małgorzata Pisula

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


michal-walczynski_1

Michał Walczyński

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


robert-przybylski

Robert Przybylski

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


maria-zurawska

Maria Żurawska

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Joanna Zmyślony

 


lipicki

Adam Lipicki

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Joanna Zmyślony

 


stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

  • Sylwia Łyskawka opiekun mgr Arleta Heresztyn
  • Robert Przybylski opiekun mgr Agnieszka Kozica

ROK SZKOLNY 2009/2010

 


 sylwia-lyskawka_1

Sylwia Łyskawka

finalistka Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

opiekun mgr Arleta Heresztyn


anna-wojewoda

Anna Wojewoda

laureatka XIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

opiekun mgr Wioletta Janiszewska


magda-zimna

Magdalena Zimna

I miejsce (nagroda Prezydenta m. Kalisza) w Konkursie Wiedzy o Kaliszu i Regionie Kaliskim

opiekun mgr Wioletta Janiszewska


mateusz-rabiega_1

Mateusz Rabiega

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

brązowy kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Beata Gościniak


mateusz-banasiewicz

Mateusz Banasiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Wioletta Janiszewska


jacek-lewandowski_1

Jacek Lewandowski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Paweł Szalek


maciej-tylski_1

Maciej Tylski

finalista Wojwódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun mgr Agnieszka Naskręcka


agata-proniak_1

Agata Proniak

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun mgr Daria Antczak


kacper-kowalski_1

Kacper Kowalski

laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangurek"

opiekun mgr Aleksandra Górska


rafal-muszynski

Rafał Muszyński

srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Jarosław Majewski


stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

  • Michał Ignasiak opiekun mgr Beata Gościniak
  • Jacek Lewandowski opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska
  • Robert Przybylski opiekun mgr Agnieszka Kozica
  • Konrad Zdun opiekun mgr Agnieszka Kozica

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3