Zakończenie roku szkolnego 2020

Zakończenie roku szkolnego 2020

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w niczym nie przypominało poprzednich. Uczniowie po kilku miesiącach nauki zdalnej...

Mistrzowie Powiatu WLC

Mistrzowie Powiatu WLC

Tegoroczna – V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników – już z założenia miała się zakończyć na eta...

Nakrętki dla Ksawerego

Nakrętki dla Ksawerego

Członkowie szkolnego Koła PCK wraz z panią Małgorzatą Jackowską w dniu 22 czerwca 2020 roku podsumowali trwającą od wrze...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

HARMONOGRAM   DYŻURÓW   NAUCZYCIELI 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10   

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 II OKRES

PONIEDZIAŁEK

 WTOREK

 ŚRODA

 CZWARTEK

 PIĄTEK

PRUS Beata

Dyrektor

8.30 – 16.30

8.30 – 15.30

8.30 – 16.30

8.30 – 15.30

8.30 – 16.30

ZIMNA Anna

Wicedyrektor

7.30 – 15.00

7.30 – 14.30

8.00 – 15.30

7.30 – 16.00

7.30 – 15.30

WASELA Tomasz

Wicedyrektor

7.30 – 15.30

7.30 – 16.00

7.30 – 15.30

7.30 – 15.30

7.30 – 15.30

ANTCZAK Katarzyna

8.00 – 9.40

8.00 – 14.25

11.40 – 14.25

8.55 – 13.30

8.55 – 13.30

BACZYŃSKI Krzysztof

11.15 – 14.15

Aquapark

14.35 – 16.15

8.15 – 10.30

Aquapark

10.30 – 14.15

Aquapark

11.45 – 14.35

Aquapark

8.00 – 11.45

Aquapark

BIEL Klaudia

8.00 – 15.15

11.30 – 16.00

6.30 – 10.45

6.30 – 14.30

12.30 – 17.00

BORKOWSKA  Elżbieta

8.55 – 11.30

8.00 – 14.00

8.00 – 12.25

11.40 – 17.00

8.00 – 12.25

BRZEZIAŃSKA Małgorzata

10.45 – 13.30

9.50 – 16.15

8.55 – 13.30

8.55 – 10.35

9.50 – 13.30

FIECHOWSKA Ewa

8.00 – 12.25

8.55 – 11.30

8.55 – 10.35

8.00 – 12.25

8.00 – 13.30

GŁOWACKI Maciej

10.00 – 14.25

9.50 – 15.20

8.00 – 14.00

12.00 – 15.20

8.00 – 13.30

GORZKIEWICZ Anna

8.00 – 11.30

10.45 – 13.30

8.00 – 12.25

11.40 – 15.20

8.00 – 10.35

GOŚCINIAK Beata

9.50 – 12.25

9.50 – 13.30

9.50 – 12.25

9.50 – 13.30

9.50 – 12.25

GÓRSKA Aleksandra

10.45 – 13.30

8.00 – 11.30

11.40 – 14.25

8.00 – 12.25

9.50 – 13.30

GREMBLEWSKA Justyna

11.40 – 14.25

8.00 – 12.25

8.55 – 11.30

8.00 – 10.35

8.00 – 12.25

GRUDZIŃSKI Paweł

9.50 – 15.20

8.00 – 10.35

8.00 – 12.25

8.00 – 13.30

9.50 – 11.30

GUL Olga

10.45 – 14.25

8.00 – 12.25

10.45 – 13.30

8.00 – 10.35

9.50 – 14.25

IGNACZAK Iwona

8.00 – 13.30

8.00 – 11.30

10.45 – 13.30

8.00 – 13.30

8.00 – 13.30

JACKOWSKA Małgorzata

8.55 – 15.20

13.40 – 15.20

9.50 – 16.15

13.40 – 16.15

8.00 – 13.30

JAKUBOWSKA Alicja

11.40 – 14.25

8.00 – 11.30

11.40 – 14.25

8.00 – 11.30

10.45 – 14.25

JANCZAK Marcin

12.45 – 15.20

12.45 – 15.20

12.45 – 13.30

12.45 – 15.20

12.45 – 13.30

JANISZEWSKA Wioletta

8.55 – 14.25

11.40 – 15.20

8.00 – 14.25

8.00 – 13.30

11.40 – 14.25

KLECZEWSKA Dorota

11.40 – 15.20

9.50 – 14.25

9.50 – 14.25

10.45 – 12.25

8.00 – 14.25

KOWALEWSKA Agnieszka

7.30 – 13.00

10.00 – 16.00

9.00 – 16.00

7.30 – 14.00

10.00 – 16.00

KOZICA Agnieszka

8.00 – 12.25

9.50 – 12.25

8.55 – 12.25

9.50 – 11.30

8.00 – 12.25

KUCHARSKA - DAJOS Anna - Logopeda

8.00 – 13.00

-

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

-

KULPA Kamila

9.50 – 10.35

8.00 – 11.30

-

11.40 – 14.25

8.55 – 10.35

LEŚNIEWICZ Małgorzata

8.00 – 11.30

10.45 – 14.25

10.45 – 14.25

8.55 – 14.25

8.00 – 10.35

LEWANDOWSKI Robert

9.50 – 13.30

8.00 - 9.40

-

10.45 – 13.30

-

ŁAŃDUCH Mateusz

8.55 – 10.35

8.00 – 14.25

8.00 – 16.15

9.50 – 12.25

8.00 – 12.25

MAGDZIŃSKA Anna

-

-

12.45 – 14.25

13.40 – 14.25

8.55 – 9.40

MAJEWSKA Ewelina

8.00 – 11.30

11.40 – 12.25

8.55 – 12.25

8.55 – 13.30

8.00 – 13.30

MAJEWSKI Jarosław

8.00 - 11.30 8.00 - 10.35 8.00 - 10.35 8.00 - 13.30 8.55 - 11.30

MATYSIAK-WOJEWODA Mirosława

10.45 – 12.25

10.45 – 14.25

8.00 – 13.30

-

8.00 – 8.45

MUSIAŁ Klaudia

7.45 – 15.30

14.00 – 17.00

7.30 – 16.00

6.30  – 13.30

12.30 – 15.30

NASKRĘCKA Agnieszka

8.00 – 9.40

8.00 – 12.25

8.55 – 12.25

-

9.50 – 12.25

NOWICKA Małgorzata Dorota

-

8.55 – 15.30

-

8.00 – 15.30

-

OZIMEK Ilona

8.55 – 12.25

10.45 – 13.30

8.55 – 11.30

9.50 – 14.25

8.55 – 12.25

PAPIERSKA Urszula

9.00 – 16.00

7.30 – 13.30

7.30 – 13.30

10.00 – 16.00

7.30 – 12.30

PRĘTCZYŃSKA Karolina

8.55 – 15.30

6.30 – 10.45

8.00 – 15.30

8.55 – 12.25

10.45 – 12.25

PSZCZOŁA Ewa

10.45 – 14.25

8.00 – 10.35

10.45 – 13.30

8.00 – 10.35

8.55 – 13.30

RATAJCZYK Ewa

8.00 – 13.30

8.00 – 13.30

-

-

-

REKTOR Wojciech

8.55 – 15.30

7.30 – 11.30

7.30 – 13.30

7.30 – 14.30

6.30 – 10.45

RÓŻAŃSKA Magdalena

Psycholog

8.00 – 14.45

11.30 – 15.30

8.30 – 11.30

8.00 – 12.15

8.30 – 14.00

RÓŻAŃSKI Mateusz

13.40 – 15.20

8.00 – 15.20

11.40 – 15.20

8.00 – 15.20

8.00 – 14.25

SYMANOWICZ Edmund

6.30 – 17.00

6.30 – 15.40

6.30 – 17.00

7.10 – 8.45

13.40 – 15.30

7.30 – 8.45

13.40 – 15.30

TRZEPACZ Danuta

8.00 – 10.35

10.45 – 13.30

8.00 – 11.30

8.55 – 14.25

8.00 – 11.30

WILCZYŃSKI Karol

8.55 – 15.30

10.45 – 11.30

8.55 – 15.30

8.55 – 15.20

8.55 – 14.25

WRONA Ewa

6.30 – 11.30

12.30 – 15.30

8.00 – 15.30

12.30 – 16.00

6.30 – 14.30

ZAWADZKI Paweł

8.55 – 13.30

8.55 – 14.25

11.40 – 12.25

8.00 – 11.30

8.55 – 12.25

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3