Wizyta Shanki i Furkana

Wizyta Shanki i Furkana

W dniach od 7 do 18 października 2019 roku w ramach międzynarodowego programu AIESEC Global Volounteer gościliśmy w nasz...

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

W dniu 16 października 2019 roku uczniowie klasy 5b pod opieką wychowawcy, pani Iwony Ignaczak, uczestniczyli w 2-godzin...

Bicie rekordu w resuscytacji

Bicie rekordu w resuscytacji

W środę, 16 października 2019 roku, po raz kolejny przystąpiliśmy do próby bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – odd...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

HARMONOGRAM   DYŻURÓW   NAUCZYCIELI 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10   

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 I OKRES

 

 PONIEDZIAŁEK

 WTOREK

 ŚRODA

 CZWARTEK

 PIĄTEK

PRUS Beata

Dyrektor

8.30 – 16.30

8.30 – 15.30

8.30 – 16.30

8.30 – 15.30

8.30 – 16.30

ZIMNA Anna

Wicedyrektor

7.30 – 15.00

7.30 – 14.00

7.30 – 15.00

7.30 – 16.00

7.30 – 15.30

ANTCZAK Katarzyna

8.00 – 9.40

8.00 – 14.25

11.40 – 14.25

8.00 – 13.30

8.00 – 13.30

BACZYŃSKI Krzysztof

11.15 – 14.15

Aquapark

14-35 – 16.15

8.15 – 10.30

Aquapark

10.30 – 14.15

Aquapark

11.45 – 14.35

Aquapark

8.00 – 11.45

Aquapark

BIEL Klaudia

 

11.40 – 14.25

8.00 – 11.30

11.40 – 14.25

8.00 – 11.30

10.45 – 14.25

BORKOWSKA  Elżbieta

 

8.00 – 17.00

8.00 – 15.40

8.00 – 15.15

8.00 – 17.00

8.00 – 15.15

BRZEZIAŃSKA Małgorzata

9.50 – 13.30

9.50 – 16.15

9.50 – 13.30

8.55 – 10.35

9.50 – 13.30

DYLEWSKI Arkadiusz

10.45 – 12.25

8.00 – 10.35

-

-

-

FIECHOWSKA Ewa

8.00 – 12.25

8.55 – 11.30

8.55 – 10.35

8.00 – 12.25

8.00 – 13.30

GŁOWACKI Maciej

10.00 – 14.25

10.00 – 15.20

8.00 – 14.00

12.00 – 15.20

8.00 – 13.30

GORZKIEWICZ Anna

8.00 – 13.30

10.45 – 14.25

8.00 – 12.25

11.40 – 15.20

8.00 – 10.35

GOŚCINIAK Beata

9.50 – 12.25

9.50 – 13.30

9.50 – 12.25

9.50 – 13.30

9.50 – 12.25

GÓRSKA Aleksandra

10.45 – 13.30

8.00 – 11.30

11.40 – 14.25

8.00 – 12.25

8.00 – 13.30

GREMBLEWSKA Justyna

11.40 – 15.20

8.00 – 12.25

8.55 – 11.30

8.00 – 10.35

8.00 – 13.30

GRUDZIŃSKI Paweł

9.50 – 15.20

8.00 – 10.35

8.00 – 12.25

8.00 – 15.20

9.50 – 11.30

GUL Olga

10.45 – 14.25

8.00 – 12.25

8.55 – 13.30

8.00 – 10.35

9.50 – 14.25

IGNACZAK Iwona

8.00 – 13.30

8.55 – 11.30

9.50 – 14.25

8.00 – 13.30

8.00 – 13.30

JACKOWSKA Małgorzata

8.55 – 15.20

13.40 – 15.20

9.50 – 16.15

13.40 – 16.15

8.00 – 13.30

JANCZAK Marcin

6.30 – 15.20

6.30 – 15.20

6.30 – 13.30

6.30 – 15.20

6.30 – 13.30

JANISZEWSKA Wioletta

8.55 – 15.20

11.40 – 15.20

8.00 – 14.25

8.00 – 13.30

11.40 – 14.25

KLECZEWSKA Dorota

11.40 – 15.20

9.50 – 14.25

9.50 – 14.25

10.45 – 12.25

8.00 – 14.25

KOWALEWSKA Agnieszka

7.30 – 13.00

10.00 – 16.00

9.00 – 16.00

7.30 – 14.00

10.00 – 16.00

KOZICA Agnieszka

8.00 – 12.25

9.50 – 12.25

8.55 – 12.25

9.50 – 11.30

8.00 – 12.25

KUCHARSKA - DAJOS Anna Logopeda

8.00 – 13.00

-

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

-

KULPA Kamila

9.50 – 10.35

8.00 – 11.30

-

11.40 – 14.25

8.55 – 10.35

LEŚNIEWICZ Małgorzata

8.00 – 11.30

10.45 – 14.25

10.45 – 14.25

8.55 – 14.25

8.00 – 10.35

LEWANDOWSKI Robert

11.40 – 13.30

-

-

10.45 – 13.30

-

ŁAŃDUCH Mateusz

8.55 – 10.35

8.00 – 14.25

8.00 – 12.25

9.50 – 16.15

8.00 – 12.25

MAGDZIŃSKA Anna

9.50 – 10.35

-

12.45 – 14.25

13.40 – 14.25

8.55 – 10.35

MAJEWSKA Ewelina

8.00 – 11.30

11.40 – 12.25

8.55 – 13.30

8.55 – 13.30

8.00 – 13.30

MAJEWSKI Jarosław

8.00 – 11.30
12.00 - 14.00

8.00 – 10.35
11.00 - 16.00

8.00 – 10.35
11.00 - 14.00

8.00 – 13.30
13.30 - 14.00

8.00 – 11.30
12.00 - 15.00

MATYSIAK-WOJEWODA Mirosława

10.45 – 12.25

10.45 – 14.25

8.00 – 13.30

-

8.00 – 8.45

MUSIAŁ Klaudia

6.30 – 15.00

14.00 – 17.00

11.30 – 17.00

6.30 – 13.30

12.30 – 17.00

NASKRĘCKA Agnieszka

8.00 – 9.40

8.00 – 12.25

8.55 – 12.25

-

9.50 – 12.25

NOWICKA Małgorzata

-

8.00 – 15.15

-

8.00 – 14.25

-

OZIMEK Ilona

8.55 – 12.25

8.55 – 13.30

8.55 – 11.30

9.50 – 14.25

8.55 – 12.25

PAPIERSKA Urszula

9.00 – 16.00

7.30 – 13.30

7.30 – 14.25

10.00 – 16.00

7.30 – 12.30

PRĘTCZYŃSKA Karolina

8.55 – 14.45

11.00 – 14.30

10.45 – 15.30

8.00 – 15.00

10.45 – 15.15

PSZCZOŁA Ewa

9.50 – 14.25

8.00 – 10.35

8.55 – 13.30

8.00 – 10.35

8.00 – 13.30

RATAJCZYK Ewa

8.00 – 13.30

8.00 – 13.30

-

-

-

REKTOR Wojciech

8.00 – 15.30

6.30 – 12.25

7.45 – 13.30

8.00 – 14.30

8.15 – 10.45

RÓŻAŃSKA Magdalena

Psycholog

8.00 – 14.45

11.30 – 15.30

8.30 – 11.30

8.00 – 12.15

8.30 – 14.00

RÓŻAŃSKI Mateusz

13.40 – 15.20

8.00 – 15.20

11.40 – 15.20

8.00 – 15.20

8.00 – 14.25

SYMANOWICZ Edmund

12.45 – 17.00

7.10 – 15.10

6.30 –17.00

13.40 – 15.30

6.30 – 15.30

ŚNIEG Nina

-

8.55  – 14.25

-

8.55  – 12.25

-

TRZEPACZ Danuta

8.00 – 10.35

9.50 – 13.30

8.00 – 11.30

8.55 – 14.25

8.00 – 11.30

WILCZYŃSKI Karol

8.55 – 16.00

10.45 – 11.30

8.55 – 16.00

8.55 – 15.20

8.55 – 14.25

WRONA Ewa

8.00 – 14.00

12.30 – 17.00

8.00 – 15.30

12.30 – 17.00

12.30 – 17.00

ZAWADZKI Paweł

8.55 – 13.30

8.55 – 15.20

11.40 – 12.25

7.10 – 11.30

8.55 – 12.25

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3