ROK SZKOLNY 2010/2011
Nina Barankiewicz
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
opiekun mgr Małgorzata Opalska
Mateusz Banasiewicz
laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
opiekun mgr Maciej Głowacki
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
opiekun mgr Wioletta Janiszewska
Mateusz Mąkosza
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
opiekun mgr Małgorzata Nowicka
Michał Walczyński
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
III miejsce w Matematycznym Konkursie III LO w Kaliszu
opiekun mgr Beata Gościniak
Konrad Zdun
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
opiekun mgr Agnieszka Kozica
Anna Wojewoda
laureatka XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska
Magdalena Zimna
laureatka etapu powiatowego XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska
Sylwia Łyskawka
finalistka Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów 2011
laureatka w konkursie zespołowym
opiekun mgr Arleta Heresztyn
Kacper Kowalski
laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"
opiekun: mgr Maria Boroń
Korycki Michał
srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Beata Gościniak
Jan Tyc
srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Ewa Pszczoła
Julianna Przybył
srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Justyna Gremblewska
Cezary Wytwer
srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Justyna Filipowicz
Małgorzata Pisula
brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Jarosław Majewski
Michał Walczyński
brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Beata Gościniak
Robert Przybylski
brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Agnieszka Kozica
Maria Żurawska
brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Joanna Zmyślony
Adam Lipicki
brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
opiekun: mgr Joanna Zmyślony
stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Sylwia Łyskawka opiekun mgr Arleta Heresztyn
- Robert Przybylski opiekun mgr Agnieszka Kozica