Wróżka Fiona w świetlicy

Wróżka Fiona w świetlicy

Przez cały ubiegły tydzień wychowankom świetlicy nr 1 towarzyszył andrzejkowy klimat. Każdego dnia otrzymywali sekretne...

Andrzejkowe „czary mary” w świetlicy

Andrzejkowe „czary mary” w świetlicy

W dniu 29 listopada 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie zajęć poświęconych Andrzejkom. W ciągu tygodn...

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28 listopada 2019 roku w godzinach od 17.00 do 20.00 uczniowie klas IV – VIII, na zaproszenie Samorządu Uczniowsk...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p.

Rodzaj imprezy

Termin

Odpowiedzialny

1.

Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego

  • klasy I – III
  • klasy IV - VIII

    2.09.2019r.

p. A. Gorzkiewicz

p. O. Gul

p. M. Leśniewicz

p. W. Rektor

p. E. Fiechowska

p. A. Kozica

p. W. Rektor

       

2.

Narodowe Czytanie  – Nowele polskie

6.09.2019r.

p. A. Kowalewska

p. U. Papierska

p. P. Grudziński

3.

III NOC KULTURY

Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem

Zagorzynka

14.09.2019r.

p. B. Prus

p. P. Grudziński

p. U. Papierska

4.

Akcja „Sprzątanie świata”

19.09.2019r.

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

p. M. Jackowska

p. K. Kulpa

p. E. Symanowicz

p. K. Wilczyński

5.

IX Światowy Dzień Tabliczki

Mnożenia

4.10.2019r.

p. B. Gościniak

p. A. Kozica

p. J. Majewski

6.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

30.09.2019r.

p. A. Kowalewska

p. U. Papierska

7.

XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”

11.10.2019r.

p. D. Kleczewska

p. E. Borkowska

8.

Akademia z okazji Dnia

Edukacji Narodowej

Ślubowanie uczniów kl. I

14.10.2019r.

p. A. Górska

p. I. Ozimek

p. K. Biel

p. W. Rektor

9.

Światowy Dzień Godności

16.10.2019r.

p. A. Kucharska – Dajos

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

10.

Akcja „Śniadanie daje moc”

październik 2019r.

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

11.

Tydzień dla Oszczędzania

październik 2019r.

p. M. Nowicka

p. A. Kozica

p. M. Wojewoda

12.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

8.11.2019r.

p. W. Janiszewska

p. A. Naskręcka

p. W. Rektor

13.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20.11.2019r.

p. A. Gorzkiewicz

p. J. Gremblewska

p. O. Gul

p. M. Leśniewicz

p. D. Trzepacz

14.

Światowy Dzień Życzliwości
i Pozdrowień

21.11.2019r.

p. A. Kowalewska

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

15.

Dzień Pluszowego Misia

25.11.2019r.

p. A. Gorzkiewicz

p. M. Leśniewicz

p. E. Wrona

p. K. Prętczyńska

p. A. Kowalewska

p. U. Papierska

16.

Wieczór andrzejkowy - dyskoteka

28.11.2019r.

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

p. A. Magdzińska

p. K. Baczyński

17.

Mikołajki

Festiwal Talentów

06.12.2019r.

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

p. I. Ozimek

p. K. Biel

p. W. Rektor

p. A. Naskręcka

p. A. Magdzińska

p. E. Fiechowska

p. P. Zawadzki

18.

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

10.12.2019r.

p. W. Janiszewska

p. K. Antczak

p. A. Naskręcka

19.

Wigilia szkolna - jasełka

20.12.2019r.

p. D. Kleczewska

p. E. Borkowska

p. K. Biel

p. W. Rektor

20.

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej

styczeń 2020r.

p. A. Kowalewska

p. U. Papierska

21.

Dzień Babci i Dziadka

styczeń 2020r.

wychowawcy klas I – III

p. P. Grudziński

p. W. Rektor

22.

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I – III

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas IV – VIII

23.01.2020r.

wychowawcy klas I – III 

wychowawcy świetlicy szkolnej

nauczyciele wychowania fizycznego

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

23.

Noc w szkole – „Maraton filmowy”

24.01.2020r.

p. I. Ignaczak

p. P. Zawadzki

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

24.

Kolorowy Tydzień Zdrowia

luty 2020r.

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

p. E. Wrona

25.

Drzwi Otwarte szkoły

marzec 2020r.

wszyscy nauczyciele

26.

Dzień Kobiet

9.03.2020r.

p. K. Baczyński

p. P. Grudziński

p. W. Rektor

27.

IV Mityng Lekkoatletyczny z okazji rozpoczęcia wiosny

marzec 2019r.

nauczyciele wychowania fizycznego

28.

Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Języków Obcych

20.03.2019r.

p. E. Wrona

p. E. Symanowicz

p. A. Magdzińska

p. K. Prętczyńska

p. K. Antczak

p. M. Janczak

29.

XIII Turniej Gier i Zabaw o Puchar Dyrektora SP 10

marzec 2020r.

nauczyciele wychowania fizycznego

30.

„Bajkowa noc” w świetlicy

marzec 2020r.

opiekunowie świetlicy szkolnej

31.

Światowy Dzień Zdrowia

kwiecień 2020r.

p. M. Nowicka

p. M. Wojewoda

zespół do spraw promocji zdrowia

32.

Akademia z okazji rocznic majowych

30.04.2020r.

p. E. Majewska

p. J. Majewski

p. W. Rektor

33.

Dzień Absolwenta

maj 2020r.

p. M. Głowacki

p. M. Różańska

34.

Dzień Europejski

11.05.2020r.

p. K. Prętczyńska

p. I. Ignaczak

p. M. Janczak

p. E. Fiechowska

35.

XIII Rajd turystyczno – krajoznawczy im. Marii Konopnickiej

21.05.2020r.

p. I. Ignaczak

p. E. Majewska

p. M. Jackowska

36.

Święto Szkoły

22.05.2020r.

p. P. Grudziński

p. K. Antczak

p. W. Rektor

37.

Światowy Dzień Bez Tytoniu

29.05.2020r.

p. O. Gul

p. J. Gremblewska

p. K. Kulpa

p. E. Symanowicz

38.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

1.06.2020r.

p. M. Różańska

p. A. Kucharska - Dajos

p. M. Głowacki

nauczyciele wychowania fizycznego

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

39.

X Literacka Gra Miejska

czerwiec 2020r.

p. E. Majewska

p. P. Grudziński

p. U. Papierska

40.

XIV Miejski Festiwal Filmów Obcojęzycznych

czerwiec 2020r.

p. K. Prętczyńska

p. I. Ignaczak

p. E. Symanowicz

41.

VI Szkolny Festiwal Nauki

czerwiec 2020r.

p. M. Brzeziańska

p. J. Majewski

42.

Igrzyska Olimpijskie Edukacji Wczesnoszkolnej

czerwiec 2020r.

nauczyciele wychowania fizycznego

43.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • klasy I – III
  • klasy IV - VIII

26.06.2020r.

p. J. Gremblewska

p. E. Pszczoła

p. D. Trzepacz

p. W. Rektor

p. K. Kulpa

p. J. Majewski

p. W. Rektor

44.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

  • klasy I –III
  • klasy IV - VIII

1.09.2020r.

p. A. Górska

p. I. Ozimek

p. K. Biel

p. W. Rektor

p. W. Janiszewska

p. I. Ignaczak

p. M. Jackowska

p. W. Rektor

Zatwierdzono na posiedzeniu Rady Pedagogicznej 30.08.2019r.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3