Zakończenie roku szkolnego 2020

Zakończenie roku szkolnego 2020

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w niczym nie przypominało poprzednich. Uczniowie po kilku miesiącach nauki zdalnej...

Mistrzowie Powiatu WLC

Mistrzowie Powiatu WLC

Tegoroczna – V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników – już z założenia miała się zakończyć na eta...

Nakrętki dla Ksawerego

Nakrętki dla Ksawerego

Członkowie szkolnego Koła PCK wraz z panią Małgorzatą Jackowską w dniu 22 czerwca 2020 roku podsumowali trwającą od wrze...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Mistrzostwa Polski Masters 2019 w piłce ręcznej odbywały się w Kaliszu po raz drugi z rzędu. To zasługa bardzo dobrej organizacji imprezy w ubiegłym roku. Związek Piłki Ręcznej w Polsce postanowił właśnie Kaliszowi przyznać organizację tego wydarzenia ponownie. Tegoroczna impreza przyciągnęła około 850 zawodników z 53 drużyn. O mistrzowskie tytuły rywalizowali panowie i panie w kilku kategoriach wiekowych. W pięciu halach w Kaliszu i Gołuchowie rozegrano ponad 100 meczów. Finałowe spotkania rozegrane zostały w niedzielę, 9 czerwca 2019 roku, w hali Arena Kalisz.

Wśród kobiet triumfowały zawodniczki Collected Team. Wśród mężczyzn w kategorii M35 najlepsi okazali się Mastersi z Kwidzyna, w kategorii M45 pierwsze miejsce zajęli piłkarze MHT Pabianice, a w kategorii M50 bezkonkurencyjni byli szczypiorniści Lwów Jasia Łaziska Górne.

W tym wielkim święcie piłki ręcznej uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego, Nowych Skalmierzyc, Gołuchowa oraz nasz UKS NIKE. W półfinale nasza reprezentacja uległa drużynie Nowych Skalmierzyc, a w rywalizacji o trzecie miejsce przegraliśmy ze Szkołą Podstawową z Gołuchowa. Należy zaznaczyć, że nasi chłopcy rywalizowali z rok starszymi kolegami, dlatego warunki fizyczne odegrały tutaj kluczową rolę. Pamiętamy, że najważniejszy jest udział, a nie wynik. A sam turniej był pełen pięknych chwil i emocji, które wyzwalała sama gra. Zwycięzcami turnieju okazała się Szkoła Podstawowa z Ostrowa Wielkopolskiego, prowadzona przez byłego nauczyciela wychowania fizycznego z naszej szkoły, pana Piotra Kierzka.

 Opiekunem naszych zawodników był pan Karol Wilczyński.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3