Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

W listopadzie 2020 roku dotarła do naszej szkoły przesyłka z Instytutu Książki z upominkami dla naszych najmłodszych czy...

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

W piątek, 27 listopada 2020 roku, w ramach realizacji innowacji „Z chemią za pan brat”, klasa 1c wraz z wychowawcą panią...

Miś Paddington w świetlicy

Miś Paddington w świetlicy

W środę, 25 listopada 2020 roku, w świetlicy szkolnej uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z uwagi na fakt, iż g...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Helenka Pisula z kl. 2b to najlepsza recytatorka roku szkolnego 2019/2020 kaliskich szkół podstawowych. Zdobywczynię tytułu wyłoniono w środę 21 października 2020 roku w Młodzieżowym Domu Kultury. W finale Konkursu Recytatorskiego „Zabawa z poezją” o nagrodę Najlepszego Recytatora roku szkolnego 2019/2020 wzięło udział 25 uczniów z klas 0 - VIII szkół podstawowych.

Młodych recytatorów wybranych podczas dwóch etapów eliminacyjnych konkursu, oceniało jury w składzie: Łukasz Pieniążek - wicedyrektor MDK, Anna Katarzyna Raczko - Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu, Małgorzata Jackowska - polonista, koordynator ds. wspomagania kaliskich szkół, Małgorzata Piechowiak - nauczyciel MDK oraz Magdalena Żarnecka - organizator imprez MDK.

Po wysłuchaniu prezentacji jury postanowiło przyznać główną nagrodę oraz tytuł Najlepszego Recytatora roku szkolnego 2019/2020: w kategorii klas 0 - III: Helenie Pisuli z naszej szkoły, która wykazała się mistrzostwem recytatorskim prezentując wiersz Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”.

Laureatka, podopieczna pani Ilony Ozimek, otrzymała statuetkę, dyplom oraz nagrodę książkową ufundowaną przez organizatorów konkursu - Miejską Bibliotekę Publiczną i Młodzieżowy Dom Kultury z Kalisza.

Helenko, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3