Tworzymy gry komputerowe

Tworzymy gry komputerowe

W dniach od 25 maja do 3 czerwca 2020 roku odbywały się w formie online szkolne zawody programistyczne przygotowane prze...

Uwaga na kleszcze!

Uwaga na kleszcze!

Wiosna i miesiące letnie sprzyjają częstszemu korzystaniu z form wypoczynku na świeżym powietrzu w parkach i lasach oraz...

Wyniki XIV Konkursu Poetyckiego im. Marii Kon...

Wyniki XIV Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej

W dniu 6 lipca 2020 roku podsumowano XIV Konkurs Poetycki im. Marii Konopnickiej organizowany dla uczniów klas II - III...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Zeszyty: w trzy linie (proszę zwrócić uwagę na wyrazistość linii tzw. pogrubionych lub kupić zeszyt z kolorowymi liniami) i w kratkę - 16 kartkowe, w tym jeden do korespondencji. Duży blok rysunkowy – format A3 – zostaje w klasie.

Teczka wiązana oraz teczka skrzydłowa tekturowa VauPe Box z gumką, grzbiet 4 cm (podpisana), a w niej: po dwa bloki rysunkowe A4 i techniczne A4 z białymi oraz kolorowymi kartkami, papier kolorowy – zostaje w klasie. Farby plakatowe, trzy pędzelki różnej grubości, plastelina – zostają w klasie. Kredki – pastele olejne, zostają w klasie.

Wszystko, co dzieci przynoszą powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem

Piórnik powinien zawierać: ołówki (3 sztuki), długopis lub pióro, gumka, kredki świecowe bambino (mogą być ołówkowe), nożyczki, temperówka, linijka, klej w sztyfcie. Na zajęcia wychowania fizycznego potrzebny będzie strój: biała koszulka, granatowe lub czarne krótkie spodenki, białe skarpetki. W szkole obowiązuje obuwie zmienne na jasnej, kauczukowej podeszwie, które uczniowie pozostawiają w szatni. Strój galowy, który dzieci noszą podczas uroczystości szkolnych (np. rozpoczęcie roku szkolnego) to biała (bez wzorów) bluzka lub koszula i czarne lub granatowe spodnie/spódniczka.

Prosimy o skompletowanie wyprawki do 7 września br.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3