Między nami, kobietkami

Między nami, kobietkami

Dorastanie jest jednym z najważniejszych i niejednokrotnie najbardziej burzliwych etapów w życiu każdego młodego człowie...

Kochamy zwierzaki!

Kochamy zwierzaki!

Dnia 24 lutego 2020 roku podsumowana została akcja pomocy podopiecznym kaliskiego schroniska. W ramach obchodów Dnia Zak...

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego był okazją, by podczas spotkań z uczniami klas 2b i 3c wspólnie docenić jego bogactwo i porozmaw...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku, podsumowano działania realizowane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w ramach ogólnopolskiego innowacyjnego projektu językowego „The Notebook Walker”. Polegał on na wyznaczaniu wyzwań tzw. challenges dla uczestników z różnych szkół i miast oraz na podejmowaniu wskazanych nam zadań. Projekt realizowały był przez uczennice klasy 8b i nauczyciela języka angielskiego, panią Karolinę Prętczyńską.

Innowacja miała na celu podniesienie motywacji do nauki, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, a także wykorzystanie w celach edukacyjnych najnowszych trendów lifestylowych popularnych wśród młodzieży. Podczas trwania tego projektu uczniowie ćwiczyli umiejętność pisania w języku obcym uzupełniając kolejne strony w tzw. „wędrującym” zeszycie; wykorzystywali wiedzę na temat krajów anglojęzycznych do wykonywania zadań wyznaczonych przez poszczególne zespoły; stosowali do tego najnowsze technologie; poszerzali zasób słownictwa i nawiązywali nowe znajomości. Projekt będzie kontynuowany również w drugim półroczu.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3