Sprzątanie Świata 2020

Sprzątanie Świata 2020

W dniu 18 września 2020 roku, jak co roku, włączyliśmy się w akcję Sprzątanie Świata - Fundacji Nasza Ziemia. Celem tego...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

We wtorek, 15 września 2020 roku, w świetlicy szkolnej obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odwagi...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 11 września 2020 roku odbyły się w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Zwykle odbywały się...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku, podsumowano działania realizowane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w ramach ogólnopolskiego innowacyjnego projektu językowego „The Notebook Walker”. Polegał on na wyznaczaniu wyzwań tzw. challenges dla uczestników z różnych szkół i miast oraz na podejmowaniu wskazanych nam zadań. Projekt realizowały był przez uczennice klasy 8b i nauczyciela języka angielskiego, panią Karolinę Prętczyńską.

Innowacja miała na celu podniesienie motywacji do nauki, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, a także wykorzystanie w celach edukacyjnych najnowszych trendów lifestylowych popularnych wśród młodzieży. Podczas trwania tego projektu uczniowie ćwiczyli umiejętność pisania w języku obcym uzupełniając kolejne strony w tzw. „wędrującym” zeszycie; wykorzystywali wiedzę na temat krajów anglojęzycznych do wykonywania zadań wyznaczonych przez poszczególne zespoły; stosowali do tego najnowsze technologie; poszerzali zasób słownictwa i nawiązywali nowe znajomości. Projekt będzie kontynuowany również w drugim półroczu.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3