„The Notebook Walker – wędrujący zeszyt”

„The Notebook Walker – wędrujący zeszyt”

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku, podsumowano działania realizowane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w ram...

Ratujemy zwierzęta w Australii

Ratujemy zwierzęta w Australii

W dniu 23 stycznia 2020 roku, w czasie spotkań klasowych z rodzicami, uczennice kl. VIIIB wraz z Samorządem Uczniowskim...

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu 23 stycznia 2020 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Klasy I – III korzystały z muzycznych zabaw w go...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W poniedziałek, 2 września 2019 roku, o godzinie 9.00 sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się uczniami klas I – III szkoły podstawowej i ich rodzicami. W pierwszy dzień zajęć dzieci z klas II przedstawiły program artystyczny, a o ich dobre przygotowanie zadbały panie: Anna Gorzkiewicz, Olga Gul oraz Małgorzata Leśniewicz. Natomiast godzinę później uczniowie klas VIA i VIB zaprezentowali przedstawienie pod kierunkiem wychowawczyń: pani Ewy Fiechowskiej i pani Agnieszki Kozicy. O oprawę muzyczną przedstawień zadbał pan Wojciech Rektor. Wszyscy artyści zebrali brawa i dowody sympatii ze strony publiczności.

O nowych zadaniach w nadchodzącym roku szkolnym, ciekawych wydarzeniach, projektach, innowacjach opowiedziała pani dyrektor Beata Prus, która w szczególny sposób powitała nowych uczniów. Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny towarzyszyli również wyjątkowi goście: proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny na Zagorzynku -  ksiądz prałat Robert Lewandowski, wicedyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Kaliszu – pani Justyna Fułek, wiceprezes Stowarzyszenia im. Haliny Sutarzewicz – pan Andrzej Zmyślony, przewodnicząca Rady Osiedla Zagorzynek -  pani Agnieszka Banasiak oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Kinga Obała.

Wszyscy uczniowie w strojach galowych pięknie prezentowali się w murach szkoły i z niecierpliwością oczekiwali informacji na temat przydziału wychowawstw i sal lekcyjnych, bowiem dalsza część uroczystości odbywała się właśnie w klasach.

Początek września to nie tylko rozpoczęcie nauki, to również wspomnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości rocznicowe odbyły się 1 września przed tablicą pamiątkową znajdującą się na budynku kaliskiego Ratusza. Hołd poległym oddała także delegacja uczniów naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym oraz opiekunką, panią Wiolettą Janiszewską.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3