„The Notebook Walker – wędrujący zeszyt”

„The Notebook Walker – wędrujący zeszyt”

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku, podsumowano działania realizowane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w ram...

Ratujemy zwierzęta w Australii

Ratujemy zwierzęta w Australii

W dniu 23 stycznia 2020 roku, w czasie spotkań klasowych z rodzicami, uczennice kl. VIIIB wraz z Samorządem Uczniowskim...

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu 23 stycznia 2020 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Klasy I – III korzystały z muzycznych zabaw w go...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszonych gości byli: pani Irena Sawicka – skarbnik miasta Kalisza, ksiądz prałat Robert Lewandowski – proboszcz parafii Narodzenia NMP, pani Elżbieta Stadtmüller – prezes Stowarzyszenia im. Haliny Sutarzewicz, pan Andrzej Zmyślony – publicysta i literat, pani Agnieszka Banasiak – przewodnicząca Rady Osiedla Zagorzynek, pan Tomasz Kasik – wiceprzewodniczący Rady Rodziców, pani Justyna Fułek – sekretarz Rady Rodziców oraz pan Ireneusz Kłaczyński – opiekun koła szachowego działającego przy szkole podstawowej.  

Podczas uroczystości uczniowie klas II zaprezentowali przedstawienie, w którym wyrazili radość z nadejścia wyczekiwanych wakacji. Za swój występ otrzymali duże brawa. Pani dyrektor, Beata Prus, podsumowując rok szkolny wspomniała o wysokich wynikach w nauce uzyskanych przez uczniów w minionym już roku szkolnym oraz przypomniała jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Następnie doszło do najbardziej oczekiwanego momentu, tj. wręczenia nagród za bardzo dobre wyniki w nauce.

W tym roku szkolnym najwyższe wyróżnienia, czyli tytuły Mistrzów szkoły i Złotej dziesiątki otrzymali:

Mistrz szkoły podstawowej

 • Alicja Cicha, kl. 4c
 • Michalina Skalska, kl. 5c
 • Julia Olechny, kl. 6a
 • Hanna Sadowska, kl. 6a
 • Niewiadomska Magda, kl. 6b
 • Sylwia Banasiewicz, kl. 7b
 • Zuzanna Biegańska, kl. 7b
 • Aleksandra Hudak, kl. 8b

Złota dziesiątka

 • Gabriela Biegańska, kl. 4a
 • Wiktoria Magoch, kl. 4a
 • Natalia Strzelecka, kl. 5b
 • Jagoda Kapitaniak, kl. 5c
 • Karol Kaźmierczak, kl. 6a
 • Wiktoria Walczak, kl. 6a
 • Katarzyna Grabowska, kl. 6b
 • Oliver Rast, kl. 6b
 • Niewiadomska Karolina, kl. 7b

Wszystkie nagrody książkowe dla wyróżnionych uczniów (łącznie nagrodzono 177 osób) ufundowane zostały przez Radę Osiedla Zagorzynek oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10. W czasie uroczystości pani dyrektor podziękowała panu Ireneuszowi Kłaczyńskiemu, mieszkańcowi Osiedla Zagorzynek, który w minionym roku szkolnym prowadził społecznie koło szachowe. Z rąk pani dyrektor podziękowania za wysiłek i trud włożony w wychowanie dzieci odebrała także kończąca pracę zawodową, pani Małgorzata Ostój. Po wielu słowach wdzięczności, życzeniach udanych i bezpiecznych wakacji nadszedł czas pożegnania z wychowawcami, co nastąpiło już w salach lekcyjnych, po czym z radością wszyscy rozpoczęli dwa miesiące przerwy w nauce.

Gratulujemy wyników i życzymy udanych wakacji!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3