Zebraliśmy korki dla Julki

Zebraliśmy korki dla Julki

W dniu 12 czerwca 2019 roku zakończyliśmy akcję zbierania plastikowych zakrętek dla 11 - letniej Julii Domagały, chorej...

Mali ratownicy z klasy 2b

Mali ratownicy z klasy 2b

W środę, 12 czerwca 2019 roku, na zaproszenie wychowawcy pani Ewy Pszczoły, uczniów klasy 2b odwiedził pan Bartosz Biela...

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 6 czerwca 2019 roku grupa uczniów z klasy 6a, 6b i 7a pod opieką pani Małgorzaty Doroty Nowickiej uczestniczyła  w ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. Na początek wszyscy uczestnicy przystąpili do testu składającego się z 15 trudnych pytań, a następnie wzięli udział w warsztatach na temat: „Zostań mistrzem kreatywnego myślenia”, które przeprowadziła pani dr  Dobrochna Mruk - Tomczak.

Całe spotkanie polegało na zabawie słowami i rozwiązywaniu kart pracy, które miały rozwijać nieschematyczne myślenie, wykorzystujące wiedzę z różnych dziedzin do tworzenia nowych rozwiązań. Efektem były ciekawe pomysły, przydatne w realnym świecie. Emocji było mnóstwo, propozycji również a nasi uczniowie wywiązali się z tego zadania znakomicie. Mimo, że w klasyfikacji końcowej nie zajęli miejsca na podium, to i tak byli zadowoleni, że wynieśli z tych uniwersyteckich spotkań dużą wiedzę.

Kolejne zajęcia uniwersyteckie dopiero w przyszłym roku szkolnym

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3