Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 6 czerwca 2019 roku grupa uczniów z klasy 6a, 6b i 7a pod opieką pani Małgorzaty Doroty Nowickiej uczestniczyła  w ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu. Na początek wszyscy uczestnicy przystąpili do testu składającego się z 15 trudnych pytań, a następnie wzięli udział w warsztatach na temat: „Zostań mistrzem kreatywnego myślenia”, które przeprowadziła pani dr  Dobrochna Mruk - Tomczak.

Całe spotkanie polegało na zabawie słowami i rozwiązywaniu kart pracy, które miały rozwijać nieschematyczne myślenie, wykorzystujące wiedzę z różnych dziedzin do tworzenia nowych rozwiązań. Efektem były ciekawe pomysły, przydatne w realnym świecie. Emocji było mnóstwo, propozycji również a nasi uczniowie wywiązali się z tego zadania znakomicie. Mimo, że w klasyfikacji końcowej nie zajęli miejsca na podium, to i tak byli zadowoleni, że wynieśli z tych uniwersyteckich spotkań dużą wiedzę.

Kolejne zajęcia uniwersyteckie dopiero w przyszłym roku szkolnym

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3