Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 6 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 5b Michał Matuszkiewicz, Miłosz Lipiński i Mikołaj Kociński pod opieką pani psycholog, Magdaleny Różańskiej, wzięli udział w XIX edycji „Biegu Urwisa”, który jest organizowany przez Komendę Miejską Policji, Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta oraz Komendę Hufca ZHP. Wzięło w nim udział 11 kaliskich szkół podstawowych, a głównym celem przedsięwzięcia było zachęcenie „urwisów” do wybierania zdrowych i aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i współpracy.

W tym roku piątoklasiści mieli okazję stać się prawdziwymi superbohaterami. W Parku Przyjaźni musieli zmierzyć się z zadaniami rozmieszonymi w dziesięciu różnych miejscach, gdzie testowano ich kreatywność, zwinność, pomysłowość, a przede wszystkim grę zespołową, bo każdy superbohater wie, że w drużynie można więcej!

Nasze „Urwisy” spisały się na medal zajmując w ogólnej klasyfikacji I miejsce. Otrzymali dyplom i nagrody rzeczowe, które zostały im wręczone przez Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Tadeusza Królikowskiego, Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP  podkom. Witolda Woźniaka oraz Zastępcę Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta pana Janusza Sibińskiego.

Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani pyszną grochówką, która pomogła nabrać sił po wspaniałej zabawie. Uczestnikom dopisywały humory, bowiem oprócz rywalizacji, liczyła się przede wszystkim wspaniała zabawa.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że mamy w swojej szkole trójkę tak wspaniałych Superbohaterów!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3