Zakończenie roku szkolnego 2020

Zakończenie roku szkolnego 2020

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w niczym nie przypominało poprzednich. Uczniowie po kilku miesiącach nauki zdalnej...

Mistrzowie Powiatu WLC

Mistrzowie Powiatu WLC

Tegoroczna – V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników – już z założenia miała się zakończyć na eta...

Nakrętki dla Ksawerego

Nakrętki dla Ksawerego

Członkowie szkolnego Koła PCK wraz z panią Małgorzatą Jackowską w dniu 22 czerwca 2020 roku podsumowali trwającą od wrze...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 6 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 5b Michał Matuszkiewicz, Miłosz Lipiński i Mikołaj Kociński pod opieką pani psycholog, Magdaleny Różańskiej, wzięli udział w XIX edycji „Biegu Urwisa”, który jest organizowany przez Komendę Miejską Policji, Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta oraz Komendę Hufca ZHP. Wzięło w nim udział 11 kaliskich szkół podstawowych, a głównym celem przedsięwzięcia było zachęcenie „urwisów” do wybierania zdrowych i aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i współpracy.

W tym roku piątoklasiści mieli okazję stać się prawdziwymi superbohaterami. W Parku Przyjaźni musieli zmierzyć się z zadaniami rozmieszonymi w dziesięciu różnych miejscach, gdzie testowano ich kreatywność, zwinność, pomysłowość, a przede wszystkim grę zespołową, bo każdy superbohater wie, że w drużynie można więcej!

Nasze „Urwisy” spisały się na medal zajmując w ogólnej klasyfikacji I miejsce. Otrzymali dyplom i nagrody rzeczowe, które zostały im wręczone przez Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Tadeusza Królikowskiego, Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP  podkom. Witolda Woźniaka oraz Zastępcę Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta pana Janusza Sibińskiego.

Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani pyszną grochówką, która pomogła nabrać sił po wspaniałej zabawie. Uczestnikom dopisywały humory, bowiem oprócz rywalizacji, liczyła się przede wszystkim wspaniała zabawa.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że mamy w swojej szkole trójkę tak wspaniałych Superbohaterów!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3