Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

Szkolne podsumowania!

Szkolne podsumowania!

W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku, odbyło się podsumowanie szkolnych i międzyszkolnych konkursów, w których udział wzi...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 28 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z panią Arletą Heresztyn uczestniczyli na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w drugich zajęciach w ramach programu Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy.

Tematem  spotkania było zarządzanie nieruchomościami. Wykład wygłosił i zajęcia warsztatowe poprowadził dr Sławomir Palicki, który poruszył zagadnienia dotyczące znaczenia nieruchomości dla obywatela, firmy i państwa. Słuchacze dowiedzieli się o prawach rządzących na tym rynku, poznali współczesne trendy związane z nieruchomościami, dowiedzieli się kto może być zarządcą posesji. Szczegółowo omówione zostało także zagadnienie możliwości inwestowania w nieruchomości.

W części warsztatowej uczniowie pod kierunkiem swoich starszych kolegów opracowywali koncepcje zagospodarowania starego dworca kolejowego i zrujnowanej fabryki. Przedstawione przez reprezentantów naszej szkoły pomysły spotkały się z uznaniem prowadzących i pozostałych uczestników warsztatów. 

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3