XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 8 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kaliszu odbyła się VII Konferencja dydaktyczna „Edukacja zawodowa przyszłością młodego człowieka”, w której uczestniczyli uczniowie klasy IIIA gimnazjalnej wraz z wychowawcą, panią Karoliną Prętczyńską.

W trakcie odbyły się dwie prelekcje, których tematem przewodnim były „Ekonomia i prawo jako filary funkcjonowania społeczeństwa” oraz „Ekonomiczne aspekty finansowania zadań użyteczności publicznej”. Pierwsza z nich prowadzona przez adw. Piotra Ruszkiewicza – członka Komisji Mediacji oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, dotyczyła odpowiedzialności prawnej młodego człowieka za przestępstwa internetowe. Druga prowadzona przez członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, panią Marzenę Wodzińską, poruszała aspekt umiejętności zarządzania i prawidłowego funkcjonowania młodzieży na rynku pracy.

Konferencja połączona była z prezentacją oferty edukacyjnej szkoły, a gimnazjaliści, którzy wkrótce podejmować będą decyzje w sprawie wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, mieli okazję poznać dostępne profile kształcenia. Na zakończenie otrzymali materiały promocyjne i pod opieką Samorządu Uczniowskiego ZSE zwiedzili szkołę.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3