Akcja „Podaj dalej…” podsumowana

Akcja „Podaj dalej…” podsumowana

W dniu 11 stycznia 2019 roku podsumowana została zbiórka odzieży dla osób potrzebujących, która miała miejsce w naszej s...

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

W czwartek, 10 stycznia 2019 roku, od godziny 12.30 uczniowie klas młodszych w barwnych strojach księżniczek, rycerzy, p...

Kampania „Hazard? Nie, dziękuję!”

Kampania „Hazard? Nie, dziękuję!”

Nasza szkoła wzięła  udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W poniedziałek, 7 stycznia 2018 roku, uczniowie klasy 1c wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Leśniewicz mieli okazję wziąć udział w specjalnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej w sali gimnastycznej. Zostali na nią zaproszeni przez swoje starsze koleżanki i kolegów z zaprzyjaźnionej klasy 4c. Spotkanie było częścią realizowanego projektu Przyjazny opiekun pierwszoklasisty, w którym uczestniczą obie klasy.

Uczniowie wzięli udział we wspólnych zabawach i grach ruchowych. W celu lepszego poznania się i zintegrowania, stworzyli trzy zespoły, w których zarówno starsi jak i młodsi dzielnie wykonywali wszystkie zadania. Zaproszeni pierwszoklasiści nie ustępowali swoim starszym koleżankom i kolegom, z dużym zaangażowaniem uczestnicząc w wyścigach rzędów.

Obie klasy miło spędziły czas w swoim towarzystwie. Celem spotkania była nie tylko popularyzacja zdrowego trybu życia oraz zachęcanie do przestrzegania zasad fair play, ale przede wszystkim wzajemne poznanie się poprzez wspólną naukę i zabawę oraz integracja społeczności szkolnej.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3