XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W poniedziałek, 7 stycznia 2018 roku, uczniowie klasy 1c wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Leśniewicz mieli okazję wziąć udział w specjalnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej w sali gimnastycznej. Zostali na nią zaproszeni przez swoje starsze koleżanki i kolegów z zaprzyjaźnionej klasy 4c. Spotkanie było częścią realizowanego projektu Przyjazny opiekun pierwszoklasisty, w którym uczestniczą obie klasy.

Uczniowie wzięli udział we wspólnych zabawach i grach ruchowych. W celu lepszego poznania się i zintegrowania, stworzyli trzy zespoły, w których zarówno starsi jak i młodsi dzielnie wykonywali wszystkie zadania. Zaproszeni pierwszoklasiści nie ustępowali swoim starszym koleżankom i kolegom, z dużym zaangażowaniem uczestnicząc w wyścigach rzędów.

Obie klasy miło spędziły czas w swoim towarzystwie. Celem spotkania była nie tylko popularyzacja zdrowego trybu życia oraz zachęcanie do przestrzegania zasad fair play, ale przede wszystkim wzajemne poznanie się poprzez wspólną naukę i zabawę oraz integracja społeczności szkolnej.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3