XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W piątek, 21 grudnia 2018 roku, społeczność naszej szkoły wzięła udział w przedstawieniu o Bożym Narodzeniu pt. Gdy Bóg podróżuje koleją. Zastępy anielskie wprowadziły widzów w rozważania nad Bożym zamysłem o zesłaniu Zbawiciela na ziemię. Akcja przedstawienia rozgrywała się na dworcu kolejowym. W oczekiwaniu na pociąg przypadkowi podróżni: młoda zbuntowana dziewczyna, współczesne zapracowane małżeństwo i zmęczeni mikołaje do wynajęcia, spotkali na peronie Świętą Rodzinę będącą w drodze do CZŁOWIEKA. Podróż ta symbolicznie ukazała wartość życia ludzkiego i sens BOŻEGO NARODZENIA.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas: IIIB gimnazjalnej oraz 8a, 7b, 5a i 5b szkoły podstawowej. Kolędy zaśpiewały Wiktoria Tomaszewska z kl. 5a, Julia Gołąb z kl. 7a oraz Aurelia Myćka z kl. IIIC gimnazjalnej. W czasie uroczystości ksiądz prałat Robert Lewandowski wręczył nagrody laureatom XI Szkolnego Konkursu Papieskiego. Przedstawienie przygotowały katechetki pani Dorota Kleczewska i pani Żaneta Czempińska, scenografię wykonała pani Magdalena Molczyk-Magdańska, a oprawą muzyczną zajął się pan Wojciech Rektor. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Beata Prus złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3