XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 31 stycznia 2018 roku w hali sportowej naszej szkoły odbyła się kolejna impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, jedna z sześćdziesięciu w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Ogólnopolski projekt „Przedszkoliada.pl.” funkcjonuje obecnie w 150 miastach w Polsce, zapewnia dzieciom rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości, upowszechnia aktywne spędzanie czasu, a także naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

Imprezy Grupy Azoty Przedszkoliada Tour odwiedzają sportowcy z partnerskich klubów. W naszej szkole nie mogło zabraknąć szczypiornistów - z Energii MKS Kalisz oraz z naszego UKS Nike. Ponadto, w imprezie wzięły udział: siatkarki Energii MKS Kalisz i piłkarze nożni KKS. 

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to nie tylko sport, ale także edukacja i rozrywka. Podobnie jak podczas wszystkich imprez z tego cyklu, aktywne przedszkolaki sięgnęły po kredki aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami: Herlitz i Pelikan rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz, który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. 

Na zakończenie imprezy, wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od partnerów cyklu, firm Herlitz i Pelikan. Nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura. W imprezie wzięło udział ponad 150 przedszkolaków z ośmiu kaliskich przedszkoli. Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy. 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3