Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu ważna jest rodzina, a w niej szczególnie istotną rolę odgrywają Dziadkowie, dlateg...

 „Zimowe dekoracje” w 3D

 „Zimowe dekoracje” w 3D

Uczniowie klasy 7b Antoni i Cezary Krzywańscy przedstawili wychowankom świetlicy nr 2  prezentację multimedialną na...

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Pluszowy miś to zabawka z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelt...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W RAMACH POMOCY

PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

ROK SZKOLNY 2021/2022

I PÓŁROCZE

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali
lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 2b (co dwa tygodnie)
Ewa Pszczoła 8:55 - 9:40
s. 7
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 3c (co dwa tygodnie)
Alicja Jakubowska 9:50 - 10:35
s. 30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 5b (co dwa tygodnie)
Ewa Pszczoła 13:40 - 14:25
s. 15
Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się
dla uczniów klasy 5b (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 13:40 - 14:25
gabinet psychologa
Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się
dla uczniów klasy 8b i 8c (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 14:35 - 15:20
gabinet psychologa
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
dla uczniów klasy 8b i 8c (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 14:35 - 15:20
gabinet psychologa
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 2a
Danuta Trzepacz 8:00 - 8:45
s. 12   

WTOREK

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się
dla uczniów klasy 7a i 7b (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 8:00 - 8:45
gabinet psychologa
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
dla uczniów klasy 7a i 7b (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 8:00 - 8:45
gabinet psychologa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 2c
Patrycja Pasternak 9:50 - 10:35
s. 30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 3a
Patrycja Pasternak 8:55 - 9:40
s. 30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 3c
Patrycja Pasternak 11:45 - 12:30
s. 30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 2b i 5c
Patrycja Pasternak 12:45 - 13:30 
s. 30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 3a i 2c
Aleksandra Górska 9:50 - 10:35
s.gier
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas 7 (co dwa tygodnie)
Beata Gościniak 15.30 - 16.15
s. 3
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas 8 (co dwa tygodnie)
Beata Gościniak 15.30 - 16.15
s. 3
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 1c (co dwa tygodnie)
Małgorzata Leśniewicz 12:45 - 13:30
s. zabaw
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów klasy 4a, 4b, 5b (co dwa tygodnie)
Ewelina Majewska 13:40 - 14:25
s. 5 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów klasy 5a, 5c, 4c (co dwa tygodnie)
Ewelina Majewska 12:45 - 13:30
s. 5
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów klasy 7b (co dwa tygodnie)
Ewelina Majewska 8:00 - 8:45
s. 17
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów klasy 8a, 8b, 8c, 7a, 7c (co dwa tygodnie)
Ewelina Majewska 15:30 - 16:15
s. 5
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 7b, 8b, 8c (co dwa tygodnie)
Maciej Głowacki 15:30 - 16:15
gabinet pedagoga
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klasy 1a  i 3a  (co dwa tygodnie)
Anna Gorzkiewicz 9:50 - 10:35
s. gier
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas 4 (raz w miesiącu) 
Jarosław Majewski 13:40 - 14:25
s. 6
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla uczniów klas 5 i 6 (raz w miesiącu)
Jarosław Majewski 13:40 - 14:25
s. 6

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 3b (co dwa tygodnie)
Ilona Ozimek 11:40 - 12:25
s. gier
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
dla uczniów klasy 2c i 4c (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 8:00 - 8:45
gabinet psychologa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 6a (co dwa tygodnie)
Maciej Głowacki 14:35 - 15:20
gabinet pedagoga

CZWARTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 1b (co dwa tygodnie)
Klaudia Klońska 11:45 - 12:30
s. zabaw
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla uczniów klasy 2c (co dwa tygodnie)
Justyna Gremblewska 10:45 - 11.30
s. 19 
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla uczniów klasy 6a (co dwa tygodnie)
Ewelina Majewska 14:35 - 15:20
s. 5
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 5a (co dwa tygodnie)
Danuta Trzepacz 13:40 - 14:25
s. 12

PIĄTEK

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się
dla uczniów klasy 4a (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 8:00 - 8:45
gabinet psychologa
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
dla uczniów klasy 4a (co dwa tygodnie)
Karolina Suchecka 8:00 - 8:45
gabinet psychologa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
dla uczniów klasy 4a i 4b
Aleksandra Górska 13:40 - 14:25
s. 17a

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3