Klasa 2b
IGOR WŁODAREK
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym im. Janusza Kusocińskiego
- Opiekun: Małgorzata Ostój
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ALICJA WIECZOREK
- III miejsce w kategorii klas drugich w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mały Mistrz Ortografii"
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
MACIEJ SKOWROŃSKI
- II miejsce w Turnieju Judo – Tuliszków 2017
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
AMELIA SMIGALSKA
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Konik na biegunach”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
MARCIN PYREK
- I miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ANTONI NOWACZYK
- II miejsce w Szkolnym Konkursie przyrodniczo - ekologicznym „Przyroda i ja"
- III miejsce w Turnieju Judo – Tuliszków 2017
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ALEKSANDRA KOWALEWSKA
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej Świetlic szkolnych Miasta Kalisza
- wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Zabawa z poezją”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
MATEUSZ JASIUKIEWICZ
- I miejsce w kategorii klas drugich w Szkolnym Konkursie „Mistrz Pięknego Czytania”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
WIKTORIA JANOWSKA
- I miejsce w IX Szkolnym Konkursie Papieskim: „Święty Jan Paweł II – Świadek Miłosierdzia w oczach dziecka”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
BENIAMIN IGNASZAK
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym : „Żyj zdrowo i kolorowo”
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
- III miejsce w kategorii klas drugich w Szkolnym Konkursie „Mistrz Pięknego Czytania”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ANTONINA GRZEGOROWSKA
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „25 lat - PSP" w kategorii klas I –III
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym im. Janusza Kusocińskiego
- III miejsce w maratonie dziewcząt klas drugich podczas Igrzysk Olimpijskich Edukacji Wczesnoszkolnej
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
HUBERT EFINOWICZ
- VII miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
KORNELIA BRYJA
- V miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym „Przyroda i ja”
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
ANTONINA BRYJA
- IV miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
NIKODEM BŁASZCZYK
- I miejsce w Turnieju TENIS 10
- I miejsce w I Turnieju Tenisa Ziemnego w ramach cyklu turniejów dla dzieci i młodzieży
- I miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego MAKOWSKI CUP 2017
Opiekun: mgr Małgorzata Ostój
Klasa 3b
MAŁGORZATA ZIELIŃSKA
- srebrny medal w 47.Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Pentel"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
NATALIA STRZELECKA
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
KAROLINA SABATOWSKA
- III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kaliszu „Kalisz moją małą Ojczyzną"
- nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. M. Konopnickiej
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
- reprezentowała szkołę w ogólnopolskim półfinale konkursu Wielka Liga Czytelników
Opiekun: mgr Urszula Papierska
ANNA MATUSIAK
- Mistrz Pięknego Czytania w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
- nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ptaki fantastyczne"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
reprezentowała szkołę w ogólnopolskim półfinale konkursu Wielka Liga Czytelników
Opiekun: mgr Urszula Papierska
NADIA KOLANOWSKA
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
MIŁOSZ HAŁĘZA
- dyplom honorowy w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. M. Konopnickiej
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
BARTOSZ WITCZAK
- I miejsce dla szkoły w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Janusza Kusocińskiego
Opiekunowie: mgr Ewa Pszczoła i mgr Karol Wilczyński
BARBARA BUŁAT
- I miejsce dla szkoły w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Janusza Kusocińskiego
Opiekunowie: mgr Ewa Pszczoła i mgr Karol Wilczyński
MICHAŁ MATUSZKIEWICZ
- wyróżnienie w XVI edycji Konkursu Plastycznego „Wolność bez nałogów"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
ALICJA KWIATKOWSKA
- srebrny medal w 47.Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Pentel"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
MIKOŁAJ KOCIŃSKI
- nagroda w XVI edycji Konkursu Plastycznego „Wolność bez nałogów"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła
MICHALINA KATARZYNIAK
- nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ptaki fantastyczne"
Opiekun: mgr Ewa Pszczoła