31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomo...

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 29 stycznia 2023 roku, w Polsce po raz 31 grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegorocznej akcji przyś...

Tydzień Bezpiecznego Internetu

Tydzień Bezpiecznego Internetu

W dniach od 23 do 27 stycznia 2023 roku obchodziliśmy Tydzień Bezpiecznego Internetu. Była to już piętnasta edycja tej i...

Konkurs Wizytowniki w 3D

Konkurs Wizytowniki w 3D

W piątek, 27 stycznia 2023 roku, podsumowano szkolny konkurs „Wizytowniki w 3D”, w którym wzięło udział 9 uczniów z klas...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czwartek, 24 listopada 2022 roku, odbyła się w naszej szkole Dyskoteka Andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Uczniowie klas IV – VIII w godzinach od 17:00 do 20:00 mogli oddać się andrzejkowym szaleństwom w rytm muzyki zapewnionej przez profesjonalnego DJ (Disc Jockey). W tym dniu nie mogło braknąć wróżek, w które wcieliły się dziewczęta z klasy 6a. Uczniowie chętnie zaglądali do „komnaty wróżb”, gdzie w tajemniczej atmosferze efektownego oświetlenia można było poznać swoją przyszłość, imię przyszłego męża lub żony, albo przyszły zawód. Wróżebne rekwizyty takie jak obierki z jabłek, serduszka z imionami, talerze kryjące profesje, czy szlachetne kamienie przewidujące przyszłość, cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Dodatkowo można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle „ścianki andrzejkowej”.

W sali gimnastycznej oddawano się przyjemnościom tanecznym. Zabawa rozpoczęła się od „belgijki”, a następnie wybrzmiały najbardziej znane muzyczne przeboje. Były również konkurencje zręcznościowe wymagające umiejętności współpracy. Na koniec przyszedł czas na loterię fantową przygotowaną przez Radę Rodziców. Był to bodaj najbardziej wyczekiwany moment dyskoteki. Fantów było mnóstwo i nikt nie wyszedł „z pustymi rękami”. Rozlosowano ponad 260 upominków, wśród których był drobny sprzęt komputerowy, sprzęt audio, maskotki, artykuły szkolne, słodycze, kubeczki i różne atrakcyjne gadżety, nawet karnety na masaże czekoladowe. Rodzice zadbali też o fanty dla nauczycieli pełniących dyżury podczas imprezy, a także o napoje dla uczniów.

Jak zwykle najbardziej wyczekiwane okazały się zwolnienia z odpowiedzi ustnych, ofiarowane przez Dyrektora Szkoły – panią Beatę Prus. Zabawę ze wszech miar można uznać za udaną. Wszyscy doskonale się bawili w sali pięknie udekorowanej przez panią Magdalenę Molczyk-Magdańską i uczniów z klasy 5b i 5c: Julię Bielecką, Jagodę Klajber, Maję Kuśmierek, Zuzannę Ignaczak, Zofię Wierny, Antoniego Wiza i Emilię Indyk. Nad całością czuwali: pan Maciej Głowacki i pani Michalina Kraszkiewicz.

Już dziś zapraszamy na kolejną zabawę, jaką będzie bal karnawałowy :-)

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3