Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu ważna jest rodzina, a w niej szczególnie istotną rolę odgrywają Dziadkowie, dlateg...

 „Zimowe dekoracje” w 3D

 „Zimowe dekoracje” w 3D

Uczniowie klasy 7b Antoni i Cezary Krzywańscy przedstawili wychowankom świetlicy nr 2  prezentację multimedialną na...

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Pluszowy miś to zabawka z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelt...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W tym roku szkolnym w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. „Dobre Łącza” wzmacniamy w uczniach kompetencje samozarządzania, świadomości społecznej i budowania relacji. W okresie od października do 10 grudnia 2021 roku klasy trzecie i piąte uczestniczyły w poświęconych tej tematyce lekcjach, które prowadzili szkolnymi koordynatorzy: pani Karolina Suchecka i pan Maciej Głowacki.

Klasy trzecie miały możliwość obejrzenia filmów: „Duży wilk i mały wilk”, „Kradzież” i „Wisienka na torcie”. Z kolei w klasach piątych odbyły się projekcje filmów: „Mistrz szermierki”, „Przygody małej kreski” oraz „Historie o nękaniu”. Każdej projekcji towarzyszyły działania wynikające ze scenariusza lekcji.

Dzięki programowi uczniowie mogli dowiedzieć się, jak należy nawiązywać relacje w świecie rzeczywistym oraz w świecie wirtualnym, rozmawiali o cyberprzemocy, jej przejawach i skutkach, a także o samozarządzaniu swoim czasem, kreowaniu wizerunku w Internecie i ocenianiu ludzi na podstawie tego, co publikują w sieci.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3