Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Dary dla Babć i Dziadków z SALUSA

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu ważna jest rodzina, a w niej szczególnie istotną rolę odgrywają Dziadkowie, dlateg...

 „Zimowe dekoracje” w 3D

 „Zimowe dekoracje” w 3D

Uczniowie klasy 7b Antoni i Cezary Krzywańscy przedstawili wychowankom świetlicy nr 2  prezentację multimedialną na...

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Konkurs „My favourite Teddy Bear”

Pluszowy miś to zabawka z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelt...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 6 grudnia 2021 roku w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Poznaniu odbyło się ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie zwycięzców I Wielkopolskiego Konkursu „Z Samorządem na TY”, nad którym honorowy patronat sprawował Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs odbywał się online w dwóch etapach i dotyczył wiedzy o samorządzie i demokracji lokalnej. Z dużego grona ponad 557 uczestników do finału zakwalifikowało się 10 uczniów z czterech szkół. Wśród nich był Dominik Kaleta z klasy 7b, podopieczny pana Karola Wilczyńskiego.

Zadania były niełatwe, należało bowiem wykazać się wiadomościami na temat funkcjonowania samorządu terytorialnego wszystkich szczebli i zadań, które na nim spoczywają wobec mieszkańców, a także posiadać umiejętność myślenia o sprawach, którymi samorząd się zajmuje.

Miło nam zakomunikować, że najlepszy okazał się reprezentant naszej szkoły – Dominik Kaleta – laureat I miejsca. W jego imieniu z rąk pani Pauliny Stochniałek - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz pani Doroty Kinal - Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki UMWW nagrodę odebrał pan Karol Wilczyński.

Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3