Twoje dane, Twoja sprawa

Twoje dane, Twoja sprawa

W dniach 29 listopada i 1 grudnia 2021 roku, w ramach XII edycji programu edukacyjnego „Twoje dane, Twoja sprawa” organi...

Pluszaki w świetlicy nr 1

Pluszaki w świetlicy nr 1

W czwartek, 25 listopada 2021 roku, w rocznicę powstania maskotki przedstawiającej misia dzieci ze świetlicy numer 1 obc...

Klasa 7b w EC1 w Łodzi

Klasa 7b w EC1 w Łodzi

W dniu 25 listopada 2021 roku klasa 7b pod opieką wychowawcy pani Iwony Ignaczak oraz pana Karola Wilczyńskiego wybrała...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Szkolne Koło Caritas wraz z opiekunami, panią Elżbietą Borkowską i panią Dorotą Kleczewską, zaangażowało się w zbiórkę charytatywną dla podopiecznych Fundacji Sióstr św. Dominika na Ukrainie. Siostry Dominikanki świadczą w Żółkwi i Czortkowie pracę duszpasterską i oświatową wyrażającą się głównie przez katechezę, a także prowadzenie szkoły polonijnej oraz lekcji języka polskiego dla chętnych. Przy klasztorach organizowane są różnorodne zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla dzieci i młodzieży w świetlicach środowiskowych. Odwiedzają również osoby starsze, chore i samotne. 

W okresie od 3 do 11 listopada 2021 roku zebrano najbardziej potrzebne rzeczy: środki czystości, artykuły szkolne i słodycze. Pięć kartonów wypełnionych darami odebrała pani Sylwia - wolontariuszka fundacji.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za okazane anielskie serca i pomoc potrzebującym. Wyrażając wdzięczność za udział w akcji, dedykujemy wszystkim darczyńcom słowa Phila Bosmansa:

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.”

Życzymy wiele dobra i życzliwości w codziennym życiu

                                                         

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3