Karta Dobrego Ucznia

Karta Dobrego Ucznia

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, że uczniowie pragnący ubiegać się o Kartę Dobrego Ucznia na I okr...

Uczniowie nagrodzeni Stypendium im. Św. JP II

Uczniowie nagrodzeni Stypendium im. Św. JP II

Informujemy, iż zarządzeniem nr 536/2021 Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 6 września 2021 r. przyznano Stypendium Miasta...

Narodowe Czytanie z prof. Michałem Rusinkiem

Narodowe Czytanie z prof. Michałem Rusinkiem

W dniu 8 września 2021 roku uczniowie klasy 8a i 8b wraz z panią Agnieszką Kowalewską, panią Ewą Fiechowską i panem Pawł...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 25 czerwca 2021 roku uczniowie klas ósmych zakończyli swoją edukację w szkole podstawowej. Pomimo pandemii i obostrzeń udało się zorganizować dla nich uroczyste zakończenie, podczas którego mieli okazję przeżyć sentymentalną podróż do przeszłości.

Na podsumowanie tych ośmiu lat przygotowali prezentacje dokumentujące ich szkolne życie, począwszy od klasy pierwszej, a skończywszy na klasie ósmej. Wspominanie zabawnych chwil, sukcesów, wycieczek i imprez klasowych oraz szkolnych wywołało spontaniczne reakcje, wzruszenie i łzy. W kolejnej części spotkania, dyrektor szkoły pani Beata Prus, wicedyrektorzy pani Anna Zimna i pan Tomasz Wasela oraz wychowawcy klas, pani Katarzyna Antczak i pani Ewelina Majewska wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły, nagrody, listy gratulacyjne oraz odznaki z wizerunkiem patronki – Marii Konopnickiej.

Wśród ósmoklasistów wyróżniono Magdę Niewiadomską, która zdobyła tytuł Mistrza Szkoły oraz Martę Bednarek, której wyniki w nauce w klasach IV – VIII systematycznie podnosiły się i dzięki temu uzyskała najwyższy przyrost wiedzy. Wyróżniono także uczniów, którzy osiągali sukcesy w różnych dziedzinach życia szkolnego: w pracy Samorządu Uczniowskiego, w działaniach charytatywnych oraz sportowych. Fundatorem nagród byli: Rada Osiedla Zagorzynek, Rada Rodziców i Szkoła Języków Obcych ProfiLingua.

Ostatnie wspólnie spędzone chwile na zawsze zapiszą się w naszej pamięci, podobnie jak uczniowie, którzy opuścili mury naszej szkoły. Powodzenia!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3