Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Prosimy o skompletowanie wyprawki do 3 września br. Wszystko, co dzieci przynoszą powinno być podpisane imieniem i...

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 25 czerwca 2021 roku po dziesięciu miesiącach nauki zdalnej uczniowie odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje. R...

Pożegnanie uczniów klas VIII

Pożegnanie uczniów klas VIII

W dniu 25 czerwca 2021 roku uczniowie klas ósmych zakończyli swoją edukację w szkole podstawowej. Pomimo pandemii i obos...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

20210617 130505

 

W czwartek, 17 czerwca 2021 roku, uczniowie klasy 1b pod opieką wychowawcy – pani Ewy Pszczoły oraz pani Joanny Krzywik – nauczyciela świetlicy, pojechali na długo wyczekiwaną wycieczkę do stadniny koni w Wolicy – malowniczego miejsca niedaleko Kalisza, otoczonego lasem.

Dzieci miały okazję podziwiać piękne konie spędzające czas na wybiegu, widziały również tygodniowego źrebaczka, który z zainteresowaniem wszystkim się przyglądał. Kolejnym punktem wycieczki była jazda na kucyku pod opieką instruktorki jeździectwa. Mimo panującego upału pierwszaki z przyjemnością zjadły upieczone w ognisku kiełbaski, a następnie dały upust swojej energii na znajdującym się w pobliżu placu zabaw.

Na zakończenie klasowej wyprawy, kto chciał mógł trochę odpocząć w cieniu pobliskiego lasu, a te dzieci, które miały jeszcze spory zapas siły zabrały się do budowy szałasu J Niestety nie udało się go ukończyć, bo nadszedł czas powrotu do szkoły. Być może postanowią jeszcze wrócić razem z rodzicami i dokończą swoje dzieło?

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

 

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3