Wnioski na stypendium im. Jana Pawła II

Wnioski na stypendium im. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, że uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

Wycieczka do Ośrodka jeździeckiego w Wolicy

Wycieczka do Ośrodka jeździeckiego w Wolicy

W czwartek, 17 czerwca 2021 roku, uczniowie klasy 1b pod opieką wychowawcy – pani Ewy Pszczoły oraz pani Joanny Krzywik...

Zajęcia w programie „Dobre Łącza”

Zajęcia w programie „Dobre Łącza”

W maju i czerwcu 2021 roku w klasach 2a, 2b i 2c odbyły się w ramach programu pt.: „Dobre Łącza” Centrum Edukacji Obywat...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Zwykle rocznica urodzin Marii Konopnickiej – patronki szkoły – jest okazją do wielkiej gali i świętowania w dużym gronie gości, ale niestety w tym roku ponownie nie było to możliwe. Dlatego  obchody zostały przeprowadzone online.

W dniu 21 maja 2021 roku uczniowie wszystkich klas (poza pierwszymi) w ramach obchodów Święta Szkoły odbyli spotkania ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem platformy  Microsoft Teams, podczas których m. in. obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. 4a, wirtualny spacer „Śladami Marii Konopnickiej” oraz prezentację poświęconą życiu i twórczości Marii Konopnickiej.

Wszystkim uczniom i nauczycielom udostępniony został link do opracowanego przez bibliotekarki padletu „Maria Konopnicka”, gdzie znalazły się nagrania czytanych przez naszych uczniów utworów patronki, teksty wybranych wierszy, wirtualny spacer po muzeum M. Konopnickiej w Żarnowcu, fotografie miejsc (w szkole i w Kaliszu) związanych z poetką lub jej poświęconych oraz wiele ciekawostek.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3