Szukaj LEMA w bibliotece!

Szukaj LEMA w bibliotece!

Jednym z patronów 2021 roku Sejm ustanowił Stanisława Lema – „najwybitniejszego przedstawiciela polskiej fantastyki i je...

Karta Dobrego Ucznia

Karta Dobrego Ucznia

Uczniowie, którym przyznano Kartę Dobrego Ucznia na II okres roku 2020/2021 będą mogli w miesiącach od czerwca do sierpn...

Biegane Dyktando w klasie 3a

Biegane Dyktando w klasie 3a

W dniu 5 maja 2021 roku uczniowie z klasy 3a pod opieką pani Anny Gorzkiewicz przekonali się, że nauka nie musi być nudn...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Wszyscy uczniowie klasy 4b w dniu 30 marca 2021 roku wzięli udział w konkursie Klasowy Mistrz Języka Angielskiego, który odbył się w formie testu na platformie quizizz i zawierał 60 pytań z zakresu umiejętności pisania, podstaw gramatyki i leksyki języka angielskiego. Konkurs stanowił nie tylko możliwość sprawdzenia przez uczniów swoich umiejętności językowych, ale również był formą zabawy z językiem obcym.

Najlepszy wynik uzyskali: Zuzanna Olszyna, Maciej Niewiadomski, Michał Borowicz i Michał Majman. Tym samym zakwalifikowali się do etapu ustnego, podczas którego odpowiadali w języku angielskim na pytania dotyczące następujących tematów: rodzina, dom, szkoła, żywienie oraz transport. Finał konkursu nastąpił 13 kwietnia 2021 roku, a Klasowym Mistrzem Języka Angielskiego został Maciej Niewiadomski, II miejsce zajęli Zuzanna Olszyna i Michał Borowicz, a III miejsce zdobył Michał Majman. Konkurs zorganizowała wychowawczyni klasy, pani Karolina Prętczyńska – nauczyciel języka angielskiego.

Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3