31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomo...

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 29 stycznia 2023 roku, w Polsce po raz 31 grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegorocznej akcji przyś...

Tydzień Bezpiecznego Internetu

Tydzień Bezpiecznego Internetu

W dniach od 23 do 27 stycznia 2023 roku obchodziliśmy Tydzień Bezpiecznego Internetu. Była to już piętnasta edycja tej i...

Konkurs Wizytowniki w 3D

Konkurs Wizytowniki w 3D

W piątek, 27 stycznia 2023 roku, podsumowano szkolny konkurs „Wizytowniki w 3D”, w którym wzięło udział 9 uczniów z klas...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W RAMACH POMOCY

PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

ROK SZKOLNY 2022/2023

I PÓŁROCZE

 

NAUCZYCIEL

Prowadzone zajęcia

Klasy

Termin

Sala

p. Ozimek Ilona

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

I

środa

8:00 – 8:45
co 2 tygodnie

s.15

p. Jakubowska Alicja

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

3b

poniedziałek

12:45 – 13:30
co 4 tygodnie

s.30

p. Jakubowska Alicja

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

3a

3c

środa

15:30 – 16:15

co 4 tygodnie

s.15

p. Ozimek Ilona

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

IV

poniedziałek

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.30

p. Trzepacz Danuta

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

4a

4c

piątek
13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.10

p. Pszczoła Ewa

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

5a

środa

12:45 – 13:30
co 2 tygodnie

s.9a

p. Jakubowska Alicja

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

5b

poniedziałek

8:00 – 8:45
co 2 tygodnie

s.15

p. Gul Olga

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

1a

środa

8:00 – 8:45

s.30

p. Gorzkiewicz Anna

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

2a

czwartek

12:45 – 13:30

co 2 tygodnie

s.30

p. Marszał Małgorzata

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

2b

2c

poniedziałek

8:00 – 8:45
co 2 tygodnie

s.14

p. Trzepacz Danuta

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

3a

piątek

10:45 – 11:30

s.30

p. Pszczoła Ewa

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

3b

3c

piątek

8:00 – 8:45
co 2 tygodnie

s.12

p. Grudziński Paweł

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

4c

piątek

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.31

p. Grudziński Paweł

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

5c

piątek

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.31

p. Majewska Ewelina

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

5b

czwartek

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.5

p. Majewska Ewelina

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

6a

środa

12:45 – 13:30

co 4 tygodnie

s.5

p. Majewska Ewelina

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

6b

środa

11:45 – 12:30

co 2 tygodnie

s.6

p. Majewska Ewelina

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

6c

środa

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.5

p. Majewska Ewelina

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

7a
8a

czwartek

14:35 – 15:20

co 4 tygodnie

s.5

p. Gul Olga

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

4a

wtorek

14:35 – 15:20

co 2 tygodnie

s.19

p. Gul Olga

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

5a

5b

środa

12:45 – 13:30

co 2 tygodnie

s.19

p. Kozica Agnieszka

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

7a dziewczęta

8b chłopcy

wtorek

14:35 – 15:20

co 2 tygodnie

s.4

p. Kozica Agnieszka

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

7a chłopcy

8a

8b dziewczęta

wtorek

15:30 – 16:15

co 2 tygodnie

s.4

p. Majewski Jarosław

Zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

8c

piątek

10:45 – 11:30

s.5

p. Pszczoła Ewa

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

3b

środa

11:45 – 12:30

s.30

p. Pszczoła Ewa

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

2a

środa

8:55 – 9:40

s.30

p. Pszczoła Ewa

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

4b

wtorek

13:40 – 14:25

s.30

p. Gremblewska Justyna

Arteterapia

3c

poniedziałek

9:50 – 10:35

s.30


p. Marszał Małgorzata

Arteterapia

2c

wtorek

10:45 – 11:30

s.19

czwartek

8:00 – 8:45

s.14

p. Ozimek Ilona

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

2b

2c

środa

12:45 – 14-25

s.30

p. Trzepacz Danuta

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

3a

środa

9:50 – 10:35

s.30

p. Trzepacz Danuta

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

5c

piątek

13:40 – 14:25

co 2 tygodnie

s.10

p. Trzepacz Danuta

Zajęcia
korekcyjno-kompensacyjne

6c

wtorek

8:00 – 8:45

co 2 tygodnie

s.17

p. Kraszkiewicz Michalina

Trening umiejętności społecznych

1b
2c

4a

4b

4c

poniedziałek
13:30–14:30

środa
14:30–15:30

gabinet
psychologa

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3