Wrażenia z pobytu w Portugalii

Wrażenia z pobytu w Portugalii

W dniach od 1 do 5 kwietnia 2019 roku w ramach projektu Erasmus+ „Sustainability – everyone’s responsibility” delegacja...

Żyjemy aktywnie – zajęcia w świetlicy

Żyjemy aktywnie – zajęcia w świetlicy

W związku z obchodzonym 7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia wychowankowie świetlicy szkolnej w dniach od 1 do 5 kwietnia...

XII Turniej Gier i Zabaw!

XII Turniej Gier i Zabaw!

W dniu 4 kwietnia 2019 roku już po raz dwunasty nasza szkoła była organizatorem Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Dyrektora...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez
 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

SZKOŁA PODSTAWOWA

ROK SZKOLNY 2018/2019

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu programowania dla uczniów klasy 1a

Gorzkiewicz Anna

9.50-10.35
s. 12

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu piłki koszykowej dla uczniów
klas VII-VIII

Jackowska Małgorzata

15.30-16.15
sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające zdolności kaligrafii dla uczniów 
klas II – III

Papierska Urszula

13.40-14.25
s. 10

Zajęcia rozwijające uzdolnienia pamięciowe dla uczniów
klas I – VIII

Różańska Magdalena

13.40-14.25
gabinet psychologa

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu piłki ręcznej dla uczniów
klas III – IV

Różański Mateusz

15.00- 16.30
sala gimnastyczna

Zajęcia programowania dla uczniów
klasy 2b

Łańduch  Mateusz

11.40-12.25
s. 2

Zajęcia programowania dla uczniów
klasy 2c

Łańduch  Mateusz

12.45-13.30
s. 2

Koło matematyczne dla uczniów
klasy 8a

Kozica  Agnieszka

12.45-13.30
s. 9
co 2 tygodnie

Koło polonistyczne dla uczniów
klasy 8a

Grudziński  Paweł

12.45-13.30
s. 9co 2 tygodnie

WTOREK

Zajęcia rozwijające wiedzę z chemii i fizyki dla uczniów klas VII-VIII

Brzeziańska Małgorzata

14.35-15.20
s. 1

Zajęcia rozwijające wiedzę    z zakresu języka angielskiego dla uczniów
klasy 1a

Gorzkiewicz Anna

12.45-13.30
s. 10

Zajęcia rozwijające uzdolnienia literackie dla uczniów
klasy 3a

Górska Aleksandra

9.50-10.35
s. 6

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów
klas I-III

Gremblewska Justyna

12.45-13.30
co 2 tygodnie
salka korekcyjna

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego dla uczniów
klasy 8b

Ignaczak Iwona

8.00-8.45
co 2 tygodnie
s.17

Zajęcia rozwijające uzdolnienia dziennikarskie dla uczniów
klas VII-VIII

Kowalewska Agnieszka

8.00-8.45
biblioteka

Zajęcia rozwijające wiedzę i zdolności matematyczne dla uczniów
klas  8a, 8c

Kozica Agnieszka

14.35-15.20
s. 4
co 2 tygodnie

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne dla uczniów
klasy 2b

Pszczoła Ewa

8.55-9.40
s. 8

Zajęcia rozwijające uzdolnienia muzyczne dla
klas I – III SP

Rektor Wojciech

8.55-9.40
sala projekcyjna

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu piłki ręcznej dla uczniów
klas V – VI

Różański Mateusz

15.00- 16.30
sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające umiejętności i uzdolnienia z zakresu aerobiku sportowego dla uczniów
klas VII – VIII

Szyszka Ewa

14.35-15.20
sala korekcyjna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów
klas I-III

Trzepacz Danuta

12.45-13.30
co 2 tygodnie
sala korekcyjna

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu piłki nożnej dla uczniów
klas IV – VIII

Wilczyński Karol

14.35-16.15

sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego dla uczniów
klas IV-VII

Wrona Ewa

8.00-8.45
s. 9a

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego dla uczniów
klas VII-VIII

Wróbel Marcin

15.30-16.15
s. 20

Koło matematyczne dla uczniów
klasy 8c

Kozica  Agnieszka

8.55-9.40
s. 4
co 2 tygodnie

Koło polonistyczne dla uczniów
klasy 8c

Fiechowska  Ewa

8.55-9.40
s. 14
co 2 tygodnie

ŚRODA

Zajęcia rozwijające wiedzę i zdolności matematyczne dla uczniów
klas  4c, 6a, 7a, 8b

Heresztyn Arleta

7.10-7.55
s. 3
co 2 tygodnie

Zajęcia rozwijające umiejętności posługiwania się językiem migowym dla uczniów
klas I - III

Kucharska Anna

8.20-9.00
co 2 tygodnie
gabinet logopedy

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu gry Rugby Tag dla uczniów
klas IV – VI

Łańduch Mateusz

15.30-16.15
sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka rosyjskiego dla uczniów
klas I – III

Magdzińska Anna

11.30-12.25
s. 32

Zajęcia rozwijające zdolności kaligrafii dla uczniów
klas II – III

Papierska Urszula

8.55-9.40
s. 32

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu tenisa stołowego dla uczniów
klas IV-VIII

Baczyński Krzysztof

14.35-15.20
sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów
klas I-VIII

Grudziński Paweł

8.00-8.45
sala korekcyjna

Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne z elementami arteterapii dla uczniów   
klasy 1c

Leśniewicz Małgorzata

12.45-13.30
sala projekcyjna

Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu gry Rugby Tag dla uczniów
klas IV – VI

Łańduch Mateusz

15.30-16.15
sala gimnastyczna

Koło matematyczne dla uczniów
klasy 8b

Heresztyn Arleta

8.00-8.45
s. 14
co 2 tygodnie

Koło polonistyczne dla uczniów
klasy 8b

Fiechowska  Ewa

8.00-8.45
s. 14
co 2 tygodnie

PIĄTEK

Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu programowania dla uczniów
klasy 1b

Gul Olga

11.40-12.25
co 2 tygodnie
sala projekcyjna

Zajęcia programowania dla uczniów
klasy 2a

Łańduch  Mateusz

11.40-12.25
s. 18

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3