Klasa 2b na warsztatach w CalisiaART

Klasa 2b na warsztatach w CalisiaART

W dniu 11 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 2b  wraz z wychowawczynią panią Olgą Gul wybrali się na kreatywne warsz...

Klasa 1b w fabryce bombek

Klasa 1b w  fabryce bombek

W środę, 11 grudnia 2019 roku, uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią panią Iloną Ozimek oraz panią Ewą Wroną wyb...

Szkoła Pozytywnego Myślenia

Szkoła Pozytywnego Myślenia

Nasza Szkoła zgłosiła się do programu certyfikacyjnego, a dzięki wykonaniu zadań kwalifikacyjnych otrzymaliśmy certyfika...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ROK SZKOLNY 2019/2020

Nazwa zajęć
Nazwisko i imię nauczyciela
Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia z tutoringu  Fiechowska Ewa 11.40-12.25 s. 9a
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego dla uczniów klasy 2a Gorzkiewicz Anna 12.45-13.30 s. 10
Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne dla uczniów klasy 3c Gremblewska Justyna 14.35-15.20 s. 14
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 1a  Grudziński Paweł 9.50-10.35
sala korekcyjna
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 6b (grupa zaawansowana) Grudziński Paweł 13.40-14.25
sala korekcyjna
Zajęcia z tutoringu Ignaczak Iwona 12.45-13.30 s. 17
Zajęcia rozwijające wiedzę zakresu historii dla uczniów klas 7-8 Janiszewska Wioletta 14.35-15.20 s. 8
Zajęcia rozwijające zainteresowanie językiem rosyjskim dla uczniów klas 1-3 Magdzińska Anna 9.50-10.45 s. 19
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego dla uczniów klasy 2b Prętczyńska Karolina 9.50-10.35 s. 6
Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne dla uczniów klasy 3b Pszczoła Ewa 9.50-10.35 s. 11
Zajęcia rozwijające uzdolnienia muzyczne dla uczniów klas 1-3 Rektor Wojciech 12.45-13.30 s. 18
Trening pamięci dla uczniów klasy 2b Różańska Magdalena 9.50-10.35 s. 30 

WTOREK

Zajęcia uzupełniające wiedzę z chemii
i fizyki dla uczniów klas 8
Brzeziańska Małgorzata 15.30-16.15 s. 1
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu programowania dla uczniów klasy 2a Gorzkiewicz Anna 13.40-14.25 s. 13
Zajęcia rozwijające umiejętności kaligrafii dla uczniów klasy 3c Gremblewska Justyna 11.40-12.25 s. 32
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 1b Grudziński Paweł 9.50-10.35
sala korekcyjna
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu historii dla uczniów klas 4-5 Janiszewska Wioletta 14.35-15.20 s. 8
Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne
z elementami arteterapii dla uczniów klasy 2c
Leśniewicz Małgorzata 13.40-14.25 s. 14
Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne dla uczniów klasy 1b Ozimek Ilona
8.55-9.40 s. 32
9.50-10.35 s. 32
Zajęcia rozwijające uzdolnienia muzyczne dla uczniów klas 1-3  Rektor Wojciech 11.40-12.25 s. 31
Zajęcia doskonalące technikę czytania dla uczniów klasy 3a Trzepacz Danuta 9.50-10.35 s. 31
Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka angielskiego dla uczniów klas 8
Zawadzki Paweł 14.35-15.20 s. 20

ŚRODA

Koło polonistyczne dla uczniów klasy 7a Grudziński Paweł 8.00-8.45 s. 31
Zajęcia rozwijające zdolności
plastyczno-czytelnicze dla uczniów klasy 2b
Gul Olga 8.55-9.40 s. 19
Zajęcia rozwijające uzdolnienia dziennikarskie dla uczniów klas 7-8 Kowalewska Agnieszka 9.00-10.00
biblioteka
Zajęcia rozwijające umiejętności kaligrafii dla uczniów klas 1-3 Papierska Urszula 13.40-14.25 s. 32
Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne dla uczniów klasy 3b Pszczoła Ewa 8.55-9.40 s. 14
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 3a  Trzepacz Danuta 8.00-8.55 s. 12

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 5c oraz pozostałych klas
(grupa początkowa)
Grudziński Paweł 12.45-13.30
sala korekcyjna
Zajęcia doskonalące technikę czytania dla uczniów klasy 2c Leśniewicz Małgorzata 8.55-9.40 s. 9a
Zajęcia z programowania.
"OD SCRATCHA DO C" dla uczniów klas 7-8
Łańduch Mateusz 12.45-13.30 s. 18
13.40-14.25 s. 18
Zajęcia rozwijające uzdolnienia dziennikarskie dla uczniów klasy 2a Majewska Ewelina 9.50-10.35 s. 9
Zajęcia rozwijające technikę czytania dla uczniów klasy 1b Ozimek Ilona 9.50-10.35 s. 32
Trening pamięci dla uczniów klasy 2c Różańska Magdalena 8.55-9.40 s. 30
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka niemieckiego dla uczniów klasy 7b Symanowicz Edmund 7.10-7.50 s. 32
Zajęcia z tutoringu  Zawadzki Paweł 7.00-7.45 s. 20

PIĄTEK

Zajęcia uzupełniające wiedzę z chemii
i fizyki dla uczniów klas 7
Brzeziańska Małgorzata 13.40-14.25 s. 1
Zajęcia z tutoringu dla uczniów klas 4-8 Fiechowska Ewa 12.45-13.30 s. 9a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 3c Gremblewska Justyna 12.45-13.30 s. 14
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu programowania dla uczniów klasy 2b Gul Olga 9.50-10.35 s. 19
Zajęcia rozwijające zainteresowanie językiem rosyjskim dla uczniów klas 1-3 Magdzińska Anna 9.50-10.35 s. 20
Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne dla uczniów klasy 1c Majewska Ewelina 9.50-10.35 s. 8
Zajęcia rozwijające wiedzę z zakresu języka angielskiego dla uczniów klasy 1a Prętczyńska Karolina 8.55-9.40 s. 18
Zajęcia doskonalące umiejętność czytania
i pisania metodą 18 struktur wyrazowych dla uczniów klasy 3b
Pszczoła Ewa 8.00-8.45 s. 13

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3