Konkurs plastyczno-cyfrowy

Konkurs plastyczno-cyfrowy

W roku szkolnym 2020/2021 przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu na cyfrową pracę plastyczną poświęconą Funduszom No...

Wizyta absolwenta z Radia Złote Przeboje

Wizyta absolwenta z Radia Złote Przeboje

W dniu 9 kwietnia 2021 roku odwiedził nas Dariusz Filipek – absolwent, który po skończeniu w 2004 roku naszego gimnazjum...

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, obchodziliśmy Święta Wielkanocne w reżimie sanitarnym. Wielu z nas kolejny raz spęd...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZONE PRZEZ PODMIOTY ZEWNĘTRZNE

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021     

II PÓŁROCZE

 

Nazwa zajęć

Nazwa podmiotu

Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa KIDS CLUB

Sylwia Lepsik

Klasa 1a 10.05-10.50 s. 20

Klasa 3b 12.00-12.45 s. 20

Klasa 4a 12.50-13.35 s. 20

zajęcia stacjonarne

Robotyka z Lego

BEN

Bartosz Grześ

8.00-9.00 s. projekcyjna

10.55-11.55 s. projekcyjna

12.00-13.00 s. projekcyjna

zajęcia stacjonarne

WTOREK

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa KIDS CLUB

Sylwia Lepsik

Klasa 2b 9.10-9.50 s. 20

Klasa 1c 12.00-12.45 s. 20

zajęcia stacjonarne

Klasa 6a 13.00-14.00

zajęcia zdalne

ŚRODA

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa KIDS CLUB

Sylwia Lepsik

Klasa 2a 9.10-9.55 s. 20

Klasa 3a 10.50-11.50 s. 20

Klasa 3b 12.00-12.45 s. 20

Klasa 1b 13.00-13.45 s. 20

zajęcia stacjonarne

Robotyka z Lego

BEN

Bartosz Grześ

9.25-10.25 s. projekcyjna

zajęcia stacjonarne

CZWARTEK

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa KIDS CLUB

Sylwia Lepsik

Klasa 2b 10.05-10.50 s. 20

Klasa 1c 12.00-12.45 s. 20

Klasa 1a 13.00-13.45 s. 20

zajęcia stacjonarne

PIĄTEK

Nauka języka angielskiego

Szkoła językowa KIDS CLUB

Sylwia Lepsik

Klasa 4b,c 8.00-8.45

zajęcia zdalne

Klasa 2a 10.05-10.50 s. 20

Klasa 1b 12.00-12.45 s. 20

zajęcia stacjonarne

Zajęcia logopedyczne

Art. - Press

Agnieszka Burchacka

16.30-17.30 s. 6

zajęcia stacjonarne

Robotyka z Lego

BEN

Bartosz Grześ

8.35-9.35 s. projekcyjna

zajęcia stacjonarne

Nauka tańca

Centrum tańca HAJDASZ

15.40-16.25 sala korekcyjna

zajęcia stacjonarne

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3