ROK SZKOLNY 2009/2010
Magdalena Grabowska
- wyróżnienie za bdb wynik i Odznaka Brązowego Kangura w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2010"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Maja Korniłowicz
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wizyta w Krainie Przyjaznej Energii"
- II miejsce w etapie regionalnym
Róża Niczyporuk
- I miejsce w etapie regionalnym
opiekun mgr Ilona Ozimek
Kacper Rubiński i Łukasz Kasik
- nagrody i publikacje nagrodzonych prac literackich w czasopismach ogólnopolskich "Zdrowie", "Poradnik Medyczny", "Płomyczek"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Ewelina Birunt
- III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Moja bezpieczna droga do szkoły",
- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jak bezpiecznie zachować się w lesie?"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Natasza Buczak i Ewelina Wywijas
- I i III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Piórem o mieście"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Łukasz Kasik
- II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Sportowych "Bieg Kościuszki"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Michalina Chynasińska
- II miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej "Łamigłówki matematyczne"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Maria Dąbek
- III miejsce w zespole w Turnieju Językowym "Rebusik"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Oliwia Grygorcewicz
- II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
- I miejsce i tytuł "Sokole Oko" w IX Mistrzostwach Kalisza w Sportowej Tabliczce Mnożenia
opiekun mgr Ilona Ozimek
Kacper Jakubowski i Piotr Łyszczak
- Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza w IV Miejskim Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kalisza
opiekun mgr Ilona Ozimek
Łukasz Kasik, Dawid Majewski
- laureaci w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Łukasz Kasik, Maja Korniłowicz, Filip Zieliński
- III miejsce w zespole w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw "O Puchar Kusocińskiego"
opiekun mgr Ilona Ozimek
Milena Skowrońska, Patrycja Marczak, Dominika Stępniak
- nagrody i srebrne medale w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Pentel"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Zuzanna Kubasik, Liwia Chrzanowska
- nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Choinki Jedynki"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Martyna Krzątała, Dominika Stępniak, Patrycja Marczak
- wyróżnienia w Wielkopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Patrycja Marczak
- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wolność bez nałogów"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Milena Skowrońska, Jan Tyc, Filip Owczarek
- nagrody za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Natalia Kędzia
- nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zielona Lokomotywa"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Martyna Krzątała
- wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Poetyckim o Tematyce Ekologicznej
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Mateusz Skalski
- wyróżnienie w XXI Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Pejzaż i architektura Wielkopolski-EKO 2010"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Weronika Piotrowska
- nagroda w Wielkopolskim Konkursie Plastycznym "Światło i ruch"
opiekun Ewa Pszczoła
Agata Bodlak
- Grand Prix
Martyna Krzątała
- I miejsce
Paweł Raszewski
- II miejsce
Weronika Piotrowska, Zuzanna Kubasik
- wyróżnienia
- w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jak należy zachować się w lesie?" (org. Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie)
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Zuzanna Kubasik, Weronika Piotrowska
- wyróżnienia w Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży (Wieża Ciśnień)
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Natalia Kędzia
- nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym "Obrazki Kalisza" MOK
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Mateusz Skalski
- nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym "Kalisz, kaliszanie dziś i jutro" MDK
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Dominika Stępniak
- nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja bezpieczna droga do szkoły"
opiekun mgr Ewa Pszczoła
Mateusz Ciunik
- nagroda w IV Miejskim Konkursie Poetycki im. Marii Konopnickiej dla klas I-III,
- Miejski Konkurs Plastyczny - "Skarby lasu"- II miejsce
opiekun mgr Aleksandra Górska
Margerita Gromowska - klasa 3a
- Miejski Konkurs Recytatorski "Zabawa z poezją"- nagroda w I etapie, wyróżnienie w finale,
- XVIII Miejski Konkurs Recytatorski im. M. Konopnickiej- wyróżnienie.
opiekun mgr Aleksandra Górska
Hubert Guźniczak - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo
opiekun mgr Wilczyński Karol,
- Mikołajkowe Zawody Pływackie - II miejsce styl grzbietowy na 50 m, III miejsce styl klasyczny na 50 m
opiekun mgr Stanisław Jakubek
Mikołaj Hałęza - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo
opiekun mgr Wilczyński Karol
- Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Sztafetach Sprawnościowych - I miejsce
opiekun mgr Aleksandra Górska
Natalia Jarantowska - klasa 3a
- X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego Zespołu Cheerleaders - Święciechowa - I miejsce, Turniej gier i zabaw "O Puchar Kusocińskiego"- III miejsce zespołowo, Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Sztafetach Sprawnościowych-I miejsce.
Kacper Kowalski - klasa 3a
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Złoty Kangur",
- Miejski Konkurs Recytatorski "Zabawa z poezją"- nagroda w I etapie,
- IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny- II miejsce zespołowo.
opiekun mgr Aleksandra Górska
- Mikołajkowe Zawody Pływackie - II miejsce styl klasyczny na 25 m
opiekun mgr Stanisław Jakubek
Mateusz Marek - klasa 3a
- Mikołajkowe Zawody Pływackie - II miejsce styl klasyczny na 50 m,
- III miejsce styl grzbietowy na 50 m.
opiekun mgr Stanisław Jakubek
Magdalena Matusiak - klasa 3a
- Mikołajkowe Zawody Pływackie - II miejsce styl klasyczny na 50 m,
- III miejsce styl grzbietowy na 50 m.
opiekun mgr Stanisław Jakubek
Monika Nowak - klasa 3a
- Publikacja bajki o zdrowiu na łamach gazety "Na zdrowie",
- Kaliski Turniej Językowy - "Rebusik"- III miejsce
opiekun mgr Aleksandra Górska
- X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego Zespołu Cheerleaders - Święciechowa - I miejsce
opiekun mgr Ewa Szyszka
Michał Piotrowski - klasa 3a
- Turniej Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna - III miejsce,
- IX Konkurs Matematyczny - II miejsce,
- VIII Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym - II miejsce,
- Turniej Piłki Nożnej - III miejsce,
- Zawody Pływackie - I miejsce sztafeta,
- III miejsce styl dowolny i motylkowy.
Mateusz Plewa - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo,
- IV Miejski Konkurs Poetycki im. M.Konopnickiej dla klas I-III- nagroda.
opiekun mgr Aleksandra Górska
Norbert Rosiński - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo opiekun mgr Wilczyński Karol
- IV Miejski Konkurs Poetycki im. M.Konopnickiej dla klas I-III- nagroda
opiekun mgr Aleksandra Górska
Igor Salamon - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo,
- Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Sztafetach Sprawnościowych - I miejsce
opiekun mgr Aleksandra Górska i mgr Karol Wilczyński
Róża Sieroń - klasa 3a
- Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Sztafetach Sprawnościowych-I miejsce
opiekun mgr Aleksandra Górska
Tomasz Skupiński - klasa 3a
- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek - III miejsce zespołowo.
opiekun mgr Karol Wilczyński
Filip Tomczyk - klasa 3a
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"- wyróżnienie.
opiekun mgr Aleksandra Górska
Oliwia Wawrzyniak
- klasa 3a - X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego Zespołu Cheerleaders - Świętochowa - I miejsce.
opiekun mgr Ewa Szyszka
Bartosz Wojtaszek
- klasa 3a - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Osiedla Rady Rypinek- III miejsce zespołowo.
opiekun mgr Karol Wilczyński