Szkolne Zaduszki

Szkolne Zaduszki

W poniedziałek, 4 listopada 2019 roku, odbyła się uroczystość poświęcona pamięci naszych bliskich zmarłych - Szkolne Zad...

XYZ - Starsi młodszym

XYZ - Starsi młodszym

Wzorem ubiegłego roku, w ostatnim tygodniu października, w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „XYZ –...

Akcja „Szkoła pamięta”

Akcja „Szkoła pamięta”

W przededniu Wszystkich Świętych w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Nie tylko o swoich bliskich ale również tych,...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 11 stycznia 2019 roku podsumowana została zbiórka odzieży dla osób potrzebujących, która miała miejsce w naszej szkole na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Zgromadzone rzeczy przekazane zostały Fundacji „Bread of life” wspierającej osoby, które z różnych powodów znalazły się na marginesie życia społecznego i ze względu na swoją sytuację życiową nie są w stanie same powrócić do społeczeństwa i normalnego życia.

Jednym z realizowanych zadań był projekt pt. „Twój ciuch ma drugie życie”. Osoby nie mające co zrobić z odzieżą, której już nie używają, mogły „puścić ją w ruch”, żeby przydała się innym. Podopieczni fundacji niejednokrotnie na co dzień, borykają się z dylematem co kupić: leki czy ubranie? Taka akcja jest więc dla nich dużą pomocą i odciążeniem, szczególnie w okresie zimowym, gdy na dworze temperatura często spada poniżej zera stopni. Podarowana przez uczniów odzież zamiast zalegać w domu będzie służyła potrzebującym, zyskując w ten sposób „drugie życie”. Szkolnym koordynatorem akcji była pani Małgorzata Jackowska.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3