Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 27 listopada 2018 roku w ramach działań szkolnego koła PCK, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Jackowskiej i pana Wojciecha Rektora wybrała się z wizytą do Domu Kombatanta. Okazją było świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Przed licznie zgromadzoną publicznością uczniowie zaprezentowali program artystyczny, który składał się z utworów i piosenek znanych poetów, na trwałe wpisujących się w naszą historię. Wiele z nich jak np. „Marsz pierwszej brygady” czy „Przybyli ułani pod okienko” jest powszechnie znanych, szczególnie osobom starszym, dlatego nie było trudno zachęcić uczestników do wspólnego śpiewania.

Nie zabrakło również „Roty”, której autorką jest patronka naszej szkoły, Maria Konopnicka. Na koniec na seniorów czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez uczennice. Przepyszne ciasta, ciasteczka i babeczki były miłym zwieńczeniem spotkania i okazją do chwili rozmowy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Cegielnianej.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3