Goście z Francji, Chorwacji, Finlandii i Port...

Goście z Francji, Chorwacji, Finlandii i Portugalii

W dniach od 13 do 17 maja 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli z partnerskich szkół z Francji, Cho...

Relacja z wyjazdu kl. 5c do Srebrnej Góry

Relacja z wyjazdu kl. 5c do Srebrnej Góry

W czwartek, 16 maja 2019 roku, uczniowie klasy 5c wybrali się wraz z wychowawcą – panią Magdaleną Kaczkowską na wycieczk...

Rozstrzygnięcie konkursu „Skarbonka na 100 la...

Rozstrzygnięcie konkursu „Skarbonka na 100 lat…”

W dniu 16 maja 2019 roku odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym „Skarbonka na...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 27 listopada 2018 roku w ramach działań szkolnego koła PCK, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Jackowskiej i pana Wojciecha Rektora wybrała się z wizytą do Domu Kombatanta. Okazją było świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Przed licznie zgromadzoną publicznością uczniowie zaprezentowali program artystyczny, który składał się z utworów i piosenek znanych poetów, na trwałe wpisujących się w naszą historię. Wiele z nich jak np. „Marsz pierwszej brygady” czy „Przybyli ułani pod okienko” jest powszechnie znanych, szczególnie osobom starszym, dlatego nie było trudno zachęcić uczestników do wspólnego śpiewania.

Nie zabrakło również „Roty”, której autorką jest patronka naszej szkoły, Maria Konopnicka. Na koniec na seniorów czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez uczennice. Przepyszne ciasta, ciasteczka i babeczki były miłym zwieńczeniem spotkania i okazją do chwili rozmowy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Cegielnianej.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3