31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomo...

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 29 stycznia 2023 roku, w Polsce po raz 31 grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegorocznej akcji przyś...

Tydzień Bezpiecznego Internetu

Tydzień Bezpiecznego Internetu

W dniach od 23 do 27 stycznia 2023 roku obchodziliśmy Tydzień Bezpiecznego Internetu. Była to już piętnasta edycja tej i...

Konkurs Wizytowniki w 3D

Konkurs Wizytowniki w 3D

W piątek, 27 stycznia 2023 roku, podsumowano szkolny konkurs „Wizytowniki w 3D”, w którym wzięło udział 9 uczniów z klas...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

We wtorek, 17 stycznia 2023 roku, najmłodsi uczniowie z klas I-III zaprosili swoich ukochanych dziadków na szkolne obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. Licznie przybyłych gości serdecznie powitała dyrektor szkoły, pani Beata Prus w towarzystwie uczniów klas trzecich: Kacpra Rzeteckiego, Jakuba Wolarza i Adama Bonikowskiego, którzy prowadzili uroczystość i zapowiadali występy kolegów.

Babciom i Dziadkom złożono serdeczne życzenia, a formą prezentu był program artystyczny przygotowany przez wnuki. Klasa 1a zaprezentowała piosenkę pt. „Czacza dla babci i dziadka” pod kierunkiem wychowawczyni pani Olgi Gul. Klasa 1b wraz z panią Iloną Ozimek zaprezentowała choreografię do piosenki „Uptown Funk”. Klasa 1c przygotowana przez panią Alicję Jakubowską zaśpiewała piosenkę pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Klasa 2a przy wsparciu pani Anny Gorzkiewicz zatańczyła taniec do utworu „Happy”, klasa 2b pod kierunkiem wychowawczyni pani Sylwii Ciesielskiej zaśpiewała piosenkę pt. „Twist dla babci i dziadka”, a klasa 2c wystąpiła z utworem muzycznym „Pytania do babci i dziadka”, który przygotowała z pomocą swojej wychowawczyni pani Małgorzaty Marszał.

Klasa 3a, 3b i 3c pod kierunkiem pań: Danuty Trzepacz, Ewy Pszczoły i Justyny Gremblewskiej zaprezentowały układy taneczne do piosenek „Dom”, „Y.M.C.A.” i „Seniorita”. Niezwykłą atrakcją okazał się zagrany na piłkach utwór „Piraci z Karaibów”, zaprezentowany przez przedstawicieli klas trzecich, oraz układ z szarfami do piosenki „Kolorowy wiatr” w wykonaniu dziewczynek z zespołu „Gwiazdeczki” przygotowanych przez panią Ewę Szyszkę.

Występy wnuków zakończyła wspólna zabawa taneczna oraz karaoke przy znanych i lubianych przebojach. Muzyczne życzenia „Sto lat” w wykonaniu wszystkich dzieci wycisnęły niejedną łzę szczęścia z oczu seniorów. Oprawą muzyczną zajął się pan Wojciech Rektor, natomiast scenografię przygotowała pani Magdalena Molczyk - Magdańska.

Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń. Dziadkowie opuszczali mury naszej szkoły szczęśliwi i dumni ze swoich wnuków.

Do zobaczenia za rok!!!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3