Konkurs Też Mam Talent

Konkurs Też Mam Talent

W wtorek, 24 stycznia 2023 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu odbyła się piąta edycja konkursu TEŻ MAM TALENT....

Spotkanie z pedagogiem w świetlicy nr 1

Spotkanie z pedagogiem w świetlicy nr 1

W poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku, wychowankowie świetlicy nr 1 wraz z panią Dagmarą Stodulską gościli pedagoga szko...

Jak wspierać zwierzęta zimą

Jak wspierać zwierzęta zimą

W dniu 23 stycznia 2023 roku wychowankowie świetlicy nr 1 wzięli udział w zajęciach dydaktycznych „Zwierzęta, które może...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W poniedziałek, 16 stycznia 2023 roku, uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią panią Sylwią Ciesielską oraz panią Dorotą Kleczewską wzięli udział w IV zjeździe programu „Mały Medyk” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zobaczyli prezentację przygotowaną przez koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Poznaniu  pt.: „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, dzięki której dowiedzieli się gdzie żyją, czym się żywią i jak rozmnażają się:  ćma pudel, ślimak dirona albolineata, rekin goblin, tasiemiec uzbrojony i niesporczak.

Drugą część wykładu pt. „Wypadek, upadek i co dalej?” poprowadziła dr hab. Katarzyna Hojan. Nawiązując do zbliżających się ferii zimowych, przypomniała uczniom, aby zachować zdrowy rozsądek oraz szczególne bezpieczeństwo podczas uprawiania różnych aktywności fizycznych. Aby przestrzec przed wypadkami i urazami zaprezentowała filmiki ukazujące niewłaściwe zachowania osób, które na skutek urazu musiały przechodzić trudny okres rehabilitacji, aby móc ponownie stanąć na nogi.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3