Konkurs Też Mam Talent

Konkurs Też Mam Talent

W wtorek, 24 stycznia 2023 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu odbyła się piąta edycja konkursu TEŻ MAM TALENT....

Spotkanie z pedagogiem w świetlicy nr 1

Spotkanie z pedagogiem w świetlicy nr 1

W poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku, wychowankowie świetlicy nr 1 wraz z panią Dagmarą Stodulską gościli pedagoga szko...

Jak wspierać zwierzęta zimą

Jak wspierać zwierzęta zimą

W dniu 23 stycznia 2023 roku wychowankowie świetlicy nr 1 wzięli udział w zajęciach dydaktycznych „Zwierzęta, które może...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czwartek, 22 grudnia 2022 roku, społeczność naszej szkoły wzięła udział w przedstawieniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas 3a, 3c i 4b wykonali taniec aniołów oraz przebrani za Maryję, Józefa, pasterzy i królów oddali chwałę Zbawicielowi. Ta scena stała się inspiracją, aby recytatorzy z klasy 5b opowiedzieli historię czwartego króla. Pragnął on złożyć hołd Królowi Miłości i nie mógł dotrzeć do celu, ponieważ ciągle znajdował wokół siebie potrzebujących, którym należało pomagać. Dlaczego dzisiaj tak trudno zrozumieć, że aby odnaleźć Króla Miłości trzeba dać z siebie coś innym?

W radosny czas świąt wprowadziły nas pastorałki: Skrzypi wóz wykonana przez Julię Miklas i Zofię Wierny z kl. 5b, Od serca do ucha w wykonaniu Alicji Bruź, Jen Habib i Alicji Kucińskiej z kl. 1b, Gore gwiazda zaśpiewana przez uczniów z klasy 5b, oraz kolęda Pójdźmy wszyscy do stajenki, którą wykonała Wiktoria Mrugalska z kl. 4b.

Przedstawienie przygotowały katechetki pani Elżbieta Borkowska i pani Dorota Kleczewska, scenografię wykonała pani Magdalena Molczyk – Magdańska wraz z uczennicami z koła plastycznego, a oprawą muzyczną zajął się pan Wojciech Rektor. Na zakończenie pani Dyrektor Beata Prus złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

b literackib literackib literackib literackib literackib literacki

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal film

 

informacje prezent podst

pytania do dzieci

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3