Konkurs plastyczno-cyfrowy

Konkurs plastyczno-cyfrowy

W roku szkolnym 2020/2021 przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu na cyfrową pracę plastyczną poświęconą Funduszom No...

Wizyta absolwenta z Radia Złote Przeboje

Wizyta absolwenta z Radia Złote Przeboje

W dniu 9 kwietnia 2021 roku odwiedził nas Dariusz Filipek – absolwent, który po skończeniu w 2004 roku naszego gimnazjum...

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, obchodziliśmy Święta Wielkanocne w reżimie sanitarnym. Wielu z nas kolejny raz spęd...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Uczniowie klasy 1b pod opieką pani Ewy Pszczoły realizują projekt Czyściochowa Akademia. Jego celem jest edukacja najmłodszych w zakresie: higieny jamy ustnej i nosa, mycia rąk i korzystania z toalety, kąpieli, mycia ciała i włosów, a także ochrony i pielęgnacji skóry.

Każdy uczeń otrzymał książeczkę z propozycjami ciekawych eksperymentów do samodzielnego wykonania w domu. Zrealizowanie tych doświadczeń potwierdzane jest okolicznościową pieczątką, a na pamiątkę dzieci dostają odznakę.

W ramach projektu, pracując w grupach, uczniowie klasy 1b wykonali prace plastyczne, które wezmą udział w konkursie ogłoszonym przez organizatora – firmę Rossman. Od 1 marca 2021 roku można oddawać głosy na wybrane rysunki za pośrednictwem strony www.rossmann.pl/czysciochowa-akademia. Do wygrania zestaw gier planszowych dla szkoły!!!

Głosujący może oddać 1 głos, raz dziennie – tj. od godziny 00:00:00 do godziny 23:59:59 danego dnia. Aby to zrobić, trzeba być zalogowanym na stronie rossmann.pl, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie tej strony.

Liczymy na Wasze głosy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GOOGLE MAP

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3