Reguły dla gaduły

Reguły dla gaduły

Wiersz Małgorzaty Strzałkowskiej rozpoczął zajęcia czytelnicze z uczniami klasy 3a przeprowadzone 22 lutego 2021 roku pr...

We love English – zajęcia w świetlicy nr 2

We love English – zajęcia w świetlicy nr 2

W środę 17 lutego 2021 roku w świetlicy nr 2 odbyło się podsumowanie działań utrwalających i poszerzających wiedzę oraz...

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

Tradycja obchodów dnia świętego Walentego dotarła do Polski z zachodu, między innymi z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjedno...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniach od 8 do 12 lutego 2021 roku obchodziliśmy Tydzień Bezpiecznego Internetu. Była to już trzynasta edycja tej imprezy odbywająca się na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy systematycznie przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku miał on miejsce 9 lutego i zorganizowany został pod hasłem „Razem dla lepszego internetu!”

W ramach tego przedsięwzięcia podjęliśmy szereg działań, mających na celu przypomnienie uczniom istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem w sieci. W klasach I – III oraz IV- VIII zostały przeprowadzone zajęcia, podczas których uczniowie mówili o zaletach korzystania z internetu, a także o zagrożeniach: cyberprzemocy, uzależnieniach, niebezpiecznych treściach, łamaniu prawa, kradzieżach danych osobowych, włamaniach komputerowych, zagrożeniach technicznych (wirusach) oraz wyłudzeniach poufnych informacji. Młodzież aktywnie uczestniczyła w quizie Kahoot oraz teście sprawdzającym poziom opanowania wiadomości. Celem akcji, której koordynatorem był pan Mateusz Łańduch było propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Zagraj i zostań Asem Internetu
POZNAJ INTERLANDIĘ – gra edukacyjna

 qr

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3